Start Arrow Wiadomości Arrow Bezpieczeństwo w designerskiej formie – klamki kodowe od YALE

Bezpieczeństwo w designerskiej formie – klamki kodowe od YALE

Bezpieczne i wygodne rozwiązanie, spójna estetyka i nacisk położony na design – to właśnie kluczowe cechy nowych klamek kodowych oferowanych przez YALE, jeden z kluczowych brandów firmy Assa Abloy. Asortyment producenta, obok klamek kodowych, obejmuje także opcję bez kodu, dzięki czemu możliwe jest wyposażenie wszystkich drzwi w produkty o tym samym wzornictwie.

Klamka kodowa

Klamka kodowa

Zachować spójność…

Podczas aranżacji wnętrz bardzo istotne jest zwrócenie uwagi na detale – nierzadko to one stają się wyróżnikiem wystroju, dlatego warto zwrócić uwagę na ich design. Ze względu na surowe, minimalistyczne wzornictwo i zastosowane materiały (wysokiej jakości stal nierdzewna i chromowany cynk), klamki kodowe YALE szczególnie dedykowane są osobom, które chcą urządzić pomieszczenia zgodnie z modnym, minimalistycznym stylem. W swojej ofercie, YALE posiada zarówno modele kodowe do drzwi, jak i okien – dzięki temu możliwe jest wyposażenie całych pomieszczeń w produkty spójne wzorniczo. Co równie istotne z punktu widzenia estetyki, klamki zasilane są bateriami – nie ma zatem potrzeby ukrywania okablowania. Design to jednak nie tylko wygląd, ale także funkcjonalność – produkt musi maksymalnie zwiększać komfort użytkowników. Klamki Yale to szereg innowacyjnych rozwiązań, m.in. możliwość dobrania 9 unikalnych kodów dla poszczególnych użytkowników, funkcja auto-blokady oraz czasowa blokada na okres 3 minut po pięciokrotnym błędnym wpisaniu kodu.

Klamka kodowa Klamka kodowa

…W domu i biurze

Klamka z wbudowanym zamkiem kodowym od Yale to uniwersalne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w biurach, sklepach czy gabinetach lekarskich. W każdym z tych miejsc znajdują się drzwi wewnętrzne lub okna, które wymagają większego zabezpieczenia. Użytkownik ma możliwość użycia kombinacji 4, 5 lub 6-cyfrowej, uniemożliwiając tym samym otwarcia okna (szczególnie istotne w przypadku posiadania małych dzieci) lub drzwi przez osoby nieupoważnione.

W pokojach, które nie wymagają zwiększonych środków ostrożności, możliwe jest zamontowanie klamek tradycyjnych, wykonanych w tym samym stylu, co ich odpowiedniki na kod.

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 12, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Okna i drzwi: dyskusje na forum budowlanym
  • Nowe drzwi zewnętrzne- co wybrać?

    Cześć wszystkim, nadszedł i u mnie czas na zmianę drzwi zewnętrznych do domu i zastanawiam się nad najlepsza opcją, która pozwoli zachować trwałość, dobrą izolację i bezpieczeństwo. Pomożecie coś wybrać ? Tu pytanie kieruje do osób doświadczonych i znających się w t...

  • Drewniane okna - Plastpol Raszyn

    Cześć :)  zależy mi na bardzo, aby nowe okna były również drewniane jak te stare. Słyszałem wiele pozytywnych zdań na temat Plastpol z Raszyna, czy warto zlecić im wykonanie ? ...

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: okna i drzwi

Obejrzyj zdjęcia domowników