Start Arrow Wiadomości Arrow Brama garażowa z drzwiami przejściowymi

Brama garażowa z drzwiami przejściowymi

Funkcjonalność, komfort użytkowania i estetyka – to najważniejsze cechy, którymi powinna charakteryzować się dobra brama garażowa. Wszystkie z nich posiada nowe rozwiązanie z drzwiami przejściowymi.

Brama Secura firmy Normstahl Entrematic pozwala na wejście do garażu bez konieczności podnoszenia całego płaszcza bramy. Drzwi przejściowe mogą być umieszczone w dowolnym miejscu bramy, niekoniecznie na środku, ale także przy lewej lub prawej jej krawędzi.

 

(Brama Secura, fot. Normstahl Entrematic)

Dodatkową zaleta rozwiązanie jest bardzo niski próg bramy – ma on wysokość tylko 28 mm. Sprawia to, ze przechodzenie lub przejeżdżanie przez drzwi staje się wygodniejsze i bardziej bezpiecznie.

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (4915)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 7, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rośliny : dyskusje na forum budowlanym
  • Niezdecydowany na kosiarkę

    witajcie! jestem tutaj zupełnie nowy, zarejestrowałem się żeby dowiedzieć się jaką kosiarkę byście mi polecali?? będę bardzo wdzięczny za każde info, szczególnie interesują mnie kosiarki spalinowe z silnikiem brigs and stratton? pozdrawiam serdecznie!...

  • Którą kosiarkę wybrać?

    Witajcie, chciałbym poznać Wasze zdanie na temat dwóch kosiarek, między którymi się zastanawiam..http://allegro.pl/hit-kosiarka-spalinowa-leader-500-bs-naped-i1603037948.html i http://allegro.pl/hit-kosiarka-spalinowa-leader-675-bs-naped-i1603037998.html. mają silniki B&S oczywiście i odpowi...

Obejrzyj zdjęcia domowników

Polecane Produkty