Start Arrow Wiadomości Arrow Brama garażowa z drzwiami przejściowymi

Brama garażowa z drzwiami przejściowymi

Funkcjonalność, komfort użytkowania i estetyka – to najważniejsze cechy, którymi powinna charakteryzować się dobra brama garażowa. Wszystkie z nich posiada nowe rozwiązanie z drzwiami przejściowymi.

Brama Secura firmy Normstahl Entrematic pozwala na wejście do garażu bez konieczności podnoszenia całego płaszcza bramy. Drzwi przejściowe mogą być umieszczone w dowolnym miejscu bramy, niekoniecznie na środku, ale także przy lewej lub prawej jej krawędzi.

 

(Brama Secura, fot. Normstahl Entrematic)

Dodatkową zaleta rozwiązanie jest bardzo niski próg bramy – ma on wysokość tylko 28 mm. Sprawia to, ze przechodzenie lub przejeżdżanie przez drzwi staje się wygodniejsze i bardziej bezpiecznie.

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (4532)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 7, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rośliny : dyskusje na forum budowlanym
  • Niezdecydowany na kosiarkę

    witajcie! jestem tutaj zupełnie nowy, zarejestrowałem się żeby dowiedzieć się jaką kosiarkę byście mi polecali?? będę bardzo wdzięczny za każde info, szczególnie interesują mnie kosiarki spalinowe z silnikiem brigs and stratton? pozdrawiam serdecznie!...

  • Donice ogrodowe

    Witam, trochę blachę pytanie ale poszukuję drewnianych donic do swojego ogrodu ale nie chodzi mi o jakieś małe doniczki na kwiatki ale takie co mogły by pomieścić naprawdę spiorę okazy, ponadto zależy mi bardzo na estetycznym wyglądzie, cena właściwie nie gra roli polecicie jakieś fir...

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogród

Obejrzyj zdjęcia domowników

Polecane Produkty