Start Arrow Wiadomości Arrow Brama garażowa z drzwiami przejściowymi

Brama garażowa z drzwiami przejściowymi

Funkcjonalność, komfort użytkowania i estetyka – to najważniejsze cechy, którymi powinna charakteryzować się dobra brama garażowa. Wszystkie z nich posiada nowe rozwiązanie z drzwiami przejściowymi.

Brama Secura firmy Normstahl Entrematic pozwala na wejście do garażu bez konieczności podnoszenia całego płaszcza bramy. Drzwi przejściowe mogą być umieszczone w dowolnym miejscu bramy, niekoniecznie na środku, ale także przy lewej lub prawej jej krawędzi.

 

(Brama Secura, fot. Normstahl Entrematic)

Dodatkową zaleta rozwiązanie jest bardzo niski próg bramy – ma on wysokość tylko 28 mm. Sprawia to, ze przechodzenie lub przejeżdżanie przez drzwi staje się wygodniejsze i bardziej bezpiecznie.

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (4797)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 7, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rośliny : dyskusje na forum budowlanym
  • Drzewa i krzewy owocowe

    Chcę posadzić kilka drzewek owocowych. Mam już sporo kwiatków w ogrodzie i jest bardzo kolorowo. Dużo zamawiam z hurtowni Dom i sad i widziałem że mają duży wybór drzewek i krzewów owocowych. Chciałbym kilka zamówić, ale sam nie za bardzo wiem jakie się opłaca...

  • Wystawa BONSAI

    Wszystkich tych którzy mieli styczność z bonsai i tych którzy chcieli by wiedzieć jak wysoko stoi ta sztuka w Polsce i Europie zapraszam na już drugi organizowany w Polsce a jubileuszowy 30 Kongres Europejskiej Asocjacji Bonsai i Europejskiej Asocjacji Suiseki który odbędzi...

Obejrzyj zdjęcia domowników

Polecane Produkty