Start Arrow Wiadomości Arrow Czysta podłoga bez wysiłku – czy to możliwe?

Czysta podłoga bez wysiłku – czy to możliwe?

Czysta podłoga poprawia samopoczucie. To fakt, którego nie zakwestionuje żadna perfekcyjna pani domu. Ani nawet ta…mniej perfekcyjna. Ale co zrobić, kiedy czasu brak, ochoty jeszcze bardziej, a nasze podłogi zaczynają przypominać grząski teren pełen niebezpieczeństw? Oczywiście szukać pomocy u Jana Niezbędnego!

Duża, chłonna ścierka – szybki efekt

W strategicznych miejscach zawsze miej pod ręką dużą, chłonną ścierkę do podłogi. W okresie zimowym, kiedy wnosimy do mieszkania śnieg i błoto, w przedpokoju robią się kałuże i zacieki. Drugim miejscem w domu, gdzie wciąż coś ląduje na podłodze, jest kuchnia. Wystarczy wtedy sięgnąć po ścierkę podłogową Jana Niezbędnego, która dzięki perforowanej strukturze o grubym splocie łatwo wchłania wodę i zabrudzenia, a ponadto jest wytrzymała, łatwa do wypłukania i można ją prać w pralce.

Postaw na uniwersalność

Kto powiedział, że mycie podłóg musi być najbardziej czasochłonnym elementem domowych porządków? Tak naprawdę najwięcej czasu zajmuje zbieranie się do tej czynności i wybór odpowiednich środków. Dlatego aby oszczędzić tych dylematów, Jan Niezbędny przygotował uniwersalne ściereczki nasączane, które doskonale radzą sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami zarówno na panelach, jak i terakocie. Można ich używać i w salonie, i w kuchni, i w łazience – wystarczy, że zawsze będziesz trzymać je w pobliżu miejsca, które wymaga czyszczenia. Żyj wygodnie z Janem Niezbędnym!

W trosce o najmłodszych – bez detergentów

Jeśli w domu mamy małych lokatorów, ułatwianie sobie obowiązków nabiera dodatkowego wymiaru. Bo nie dość, że podłoga po prostu musi być czysta, bo maluchy wkładają do buzi wszystko, co na niej znajdą, to na dodatek one same nie przyczyniają się do utrzymania idealnego porządku. Świetnym rozwiązaniem dla mam jest ścierka z mikrofibry, która umożliwia czyszczenie podłóg bez detergentów zarówno na sucho, jak i na mokro. Dzięki temu zyskujemy pewność, że nasze dziecko nie będzie narażone na kontakt z chemikaliami. Ścierki z mikrofibry usuwają brud, tłuszcz i kurz znacznie efektywniej niż tradycyjne, a w dodatku można je prać w pralce, więc są wielokrotnego użytku. Jan Niezbędny wie, jak ważne jest ułatwianie życia wszystkim domownikom!

Źródło:Jan Niezbędny

Jan Niezbędny
Wszystkie komunikaty (4990)

Dodane przez: Kuznia

Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 16, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Formalności: dyskusje na forum budowlanym
  • O zarabianiu na wynajmie mieszkania

    W artukule http://www.dom.pl/polacy-inwestuja-w-mieszkania-na-wynajem-ile-mozna-zarobic.html jest o tym, że można zarobić wynajmując komuś mieszkanie. A ja powiadam, że owszem, można zarobić pod warunkiem, że najemca będzie płacił a jak nie będzie płacił, to pod warunkiem, że komorni...

  • Budowa domu OZ5-57

    Cześć!   Jestem tu nowy i mam kilka pytań :)    Jestem zainteresowany budową domu OZ5-57 (http://pracownia-projekty.dom.pl/sz5_z207_ce.htm) z kilkoma modyfikacjami wnętrza (np. likwidacja dwóch małych łazienek, przekształcenie gardroby w gabinet); pod projektem wid...

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: nowe podłogi i posadzki

Obejrzyj zdjęcia domowników