Start Arrow Wiadomości Arrow Galeco z uśmiechem podsumowuje mijający rok

Galeco z uśmiechem podsumowuje mijający rok

Zakończenie roku 2017 to dla podkrakowskiej firmy Galeco czas podsumowań i przygotowań do nadchodzących miesięcy, w których realizowana będzie nowa wizja rozwoju. Innowacyjność i design – to główne hasła, przyświecające czołowemu polskiemu producentowi systemów rynnowych. Czym w związku z tym zaskoczy w nowym roku spółka?

Ugruntowana pozycja oraz niewątpliwe pasmo sukcesów, jakimi może pochwalić się w tym roku firma Galeco, pozwalają jej kontynuować realizację przyjętych założeń oraz z nadzieją wkraczać w nowy rok.

fot. Galeco

Firma na topie

Zgodnie z przewidywaniami zarządu, zawartymi w zeszłorocznej prognozie, rok 2017 okazał się prawdziwie udany. Podobne rokowania dla rozwoju firmy obowiązują również na nadchodzący rok. – W rozpoczynający się okres wchodzimy pełni nowej energii i gotowi do działania. 2018 rok to czas, w którym skupiać będziemy się na rozwijaniu sprzedaży systemów adresowanych do nowoczesnego budownictwa, pracach nad wdrożeniem trzech nowych systemów, które zaprezentujemy podczas targów Budma, a także na wykorzystaniu swoich najmocniejszych stron w rozwijaniu długofalowej współpracy z klientami. Wszystkie te działania łączy jeden cel – ugruntowanie pozycji lidera i producenta, oferującego najnowocześniejsze rozwiązania – mówi Tomasz Piotrowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Galeco.

fot. Galeco

Wyniki „in plus”

Zmierzający ku końcowi rok, obfitował w Galeco w liczne wydarzenia, które rozwinęły ją tak na rynku rodzimym, jak i za granicą. Nie sposób nie wymienić tu wprowadzenia na rynek prekursorskich rozwiązań, udziału w licznych inicjatywach i targach czy rozpoczęcia nowych inwestycji. Galeco od zawsze stawiało na rozwój i innowacje, zarówno w sferze produktowej, jak i inwestycyjnej. Podążając w zgodzie z tą ideą, podjęliśmy decyzję o budowie kolejnego już, własnego biura handlowego, tym razem pod Tarnowem, w miejscowości Ładna. Koniec prac budowlanych planowany jest na koniec grudnia 2017 roku – dodaje Tomasz Piotrowski. Równolegle do stale prowadzonych działań rozwojowych w Polsce, to w aktywności handlowej na rynkach zagranicznych Galeco widzi bardzo duży potencjał. – Rok 2017 zamykamy z nadziejami na znaczący wzrost sprzedaży eksportowej. Wykonaliśmy ciężką pracę w celu zaistnienia na rynkach Europy Zachodniej. Ponadto otwarliśmy w Rosji spółkę produkcyjno-handlową Galeco RU. W 2018 roku planujemy udział w kilku znaczących imprezach targowych. Wszystkie te działania przełożą się na wzrost udziału sprzedaży eksportowej w obrocie całej organizacji – podsumowuje przedstawiciel Galeco.

Nowy rok – nowa wizja

Od 1994 roku, czyli od momentu powstania firmy Galeco, branża dekarska ewoluowała w sposób znaczący. Rozwój nowych technologii, zmiany w oczekiwaniach klientów, jak i rodzące się trendy, stały się motorem napędowym dla producentów systemów rynnowych. Galeco, które nawet w swoim statucie zobowiązuje się do stałego poszukiwania nowatorskich rozwiązań, zyskało na przestrzeni ponad 20 lat pozycję lidera innowacyjności. Wśród kamieni milowych firmy wymienić należy z pewnością opatentowanie innowacyjnego profilu rynnowego GALECO, zapobiegajacego przelewaniu się wody podczas intensywnych opadów (2000), wprowadzenie na rynek, prekursorskiego na skalę światową, narożnika regulowanego w kącie w systemie Galeco STAL (2002), wzbogacenie oferty rynkowej o system dedykowany dachom bezokapowym (2013) czy wdrożenie nowoczesnego systemu z rynną i rurą kwadratową Galeco STAL2 (2015). Na rok 2018 zaplanowaliśmy aż trzy premiery, które odbędą się już pod koniec stycznia, podczas targów BUDMA. Nowe systemy stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie klientów i rozwijające się trendy. Jedna z premier to niezwykle ważny krok w kierunku rozwoju firmy – rozpoczynamy aktywność na nowym segmencie rynku. Nad nowościami produktowymi pracowaliśmy wiele miesięcy, dopracowując i dbając o każdy szczegół. Niezmiernie cieszymy się, że już wkrótce ujrzą one światło dzienne – komentuje Tomasz Piotrowski.

Tomasz Piotrowski, fot. Galeco

W stronę designu

Branża dekarska do niedawna nie była kojarzona z designem i szeroko rozumianą estetyką. Galeco stara się zmienić to przeświadczenie, systematycznie wprowadzając na rynek produkty, które łączą w sobie nowoczesny wygląd z najwyższą jakością. Wyselekcjonowane surowce i odpowiednio dobrane parametry techniczne pozwalają tworzyć rozwiązania trwałe i odpowiadające wymaganiom estetycznym inwestorów. W 2018 roku dominującym kierunkiem w budownictwie będzie minimalizm i wiążąca się z nim prostota form. Ponadto eksperci Galeco prognozują także, że w najbliższych latach przybywać będzie domów z dachami płaskimi. Architekci i inwestorzy coraz częściej decydują się na nie, m.in. ze względu na stale powiększającą się ofertę materiałów budowlanych i wykończeniowych. Pozwala im ona kreować naprawdę oryginalne i śmiałe projekty.

fot. Galeco

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Grudzień 31, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: dachy i system rynnowy

Obejrzyj zdjęcia domowników