Start Arrow Wiadomości Arrow GAMET S.A. na targach PSB

GAMET S.A. na targach PSB

8 i 9 marca odbyły się XV Jubileuszowe Targi Grupy Polskie Składy Budowlane w Kielcach. W gronie 360 wystawców znalazł się także polski producent uchwytów i akcesoriów meblowych – Gamet S.A.

Gamet na targach PSB

Targi PSB to organizowane cyklicznie wydarzenie wewnętrzne, dedykowane dla partnerów sieci, z którymi współpracuje Grupa Polskie Składy Budowlane, m.in.: składom, placówkom Profi, sklepom Mrówka i dostawcom grupy. Rokrocznie wystawa przyciąga do Kielc największych producentów branży budowlanej, wykończeniowej i dekoracyjnej.

Gamet na targach PSB

Tak, jak w poprzednich latach, tak i w tym roku na targach PSB nie mogło zabraknąć wiodącego polskiego producenta dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych – firmy Gamet S.A. Na 20 m2 powierzchni wystawienniczej toruński producent zaprezentował nowe wzory produktów, wśród których znalazły się m.in.: wieszaki, gałki i uchwyty. Szczególną uwagę odwiedzających zwróciły pokrycia uchwytów w odcieniach miedzi, nowe wzory klamek oraz kolekcje dedykowane do mebli dziecięcych. W ocenie gości, wysoka jakość wykonania oraz zróżnicowane wzornictwo produktów Gamet, odpowie na potrzeby szerokiego grona odbiorców.

Profesjonalna organizacja tegorocznej edycji Targów Grupy PSB przyciągnęła rzesze nowych wystawców i odwiedzających. Wydarzenie było dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania nowości produktowych, ale także miejscem rozpoczęcia bądź finalizacji rozmów dotyczących otwarć nowych PSB „Mrówek”. Z radością obserwujemy większe zainteresowanie współpracą, co oczywiście, bardzo nas cieszy – mówi Zbigniew Drzewiński, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Gamet S.A.

Źródło:Gamet S.A.

Gamet S.A.
Wszystkie komunikaty (1919)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 20, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Formalności: dyskusje na forum budowlanym
  • Elektroniczny dziennik budowy

    Hej, Na wiosnę ruszam z budową domu. Formalnosci juz mam zalatwione. Czy ktos kiedyś korzystał z elektronicznego dziennika budowy? Warte jest to zachodu? ...

  • Kierownik budowy Warszawa i okolice (woj. mazowieckie)

    Witam.   Polecamy się na pełnienie funkcji Kierownika Budowy, Inspektora Nadzoru lub odbiór budynku. Doradzimy Państwu, które etapy budowy warto skontrolować oraz wyjaśnimy ewentualne wątpliwości techniczne. Koszty uzależnione są od rodzaju usługi oraz wielkości i...

Polecane Produkty