Start Arrow Wiadomości Arrow Jeszcze bliżej – firma TECE z nowym logo i stroną internetową

Jeszcze bliżej – firma TECE z nowym logo i stroną internetową

Dla firmy TECE rok 2018 to okres przełomowy. W styczniu producent rozwiązań do instalacji sanitarnych i grzewczych zaprezentował nowe logo i hasło marki – CLOSE TO YOU. To efekt dynamicznego rozwoju, rosnącej roli firmy na arenie międzynarodowej oraz konieczności ujednolicenia wizerunku całej grupy TECE.

fot. TECE

Firma TECE to od lat jeden z głównych producentów i dostawców rozwiązań sanitarnych i grzewczych na świecie. Za jej sukcesem stoi przede wszystkim kultura zadawania pytań, nieustanne poszukiwanie lepszych, łatwiejszych w obsłudze i montażu rozwiązań oraz przywiązanie do rodzinnych wartości. Jednak to, co najważniejsze dla firmy, to przede wszystkim bliskość z klientem – zarówno z ostatecznym użytkownikiem, architektem, inwestorem, jak i wykonawcą instalacji. Jak podkreśla producent, nie chodzi tu o zadawanie klientom pytań, ale o bliską współpracę, obserwację i nieustanne doskonalenie oferowanych rozwiązań. Podejście to oddaje nowe hasło marki – CLOSE TO YOU, czyli „BLISKO CIEBIE”.

Nowe logo i hasło marki podkreśla wysoką pozycję naszej firmy w branży instalacji grzewczych i sanitarnych. Stanowi także czytelny drogowskaz dla klientów poszukujących najwyższej jakości oraz innowacyjnych rozwiązań – w zakresie stelaży podtynkowych, przycisków spłukujących, odwodnień prysznicowych, systemów łączenia rur czy ogrzewania podłogowego. Nadal pozostajemy niezależną, rodzinną firmą, dla której priorytetem są oczekiwania i potrzeby klientów. Hasło „CLOSE TO YOU” to nasze zobowiązanie i kierunek dalszej współpracy – mówi Aleksandra Dac, Kierownik Działu Promocji w firmie TECE.

Z myślą o komforcie użytkowników, firma TECE odświeżyła także stronę internetową. Odwiedzający znajdą na niej wszelkie informacje o produktach, wydarzenia z życia firmy, narzędzia do konfiguracji czy aktualne cenniki.

Więcej informacja na www.tece.pl

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 8, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Instalacje: dyskusje na forum budowlanym
  • Zawor mieszajacy w instalacji grawitacyjnej

    Witam, Czy montaz zaworu mieszajacego w starej instalacji grawitacyjnej(obecnie zalozona pomka)/naczynie wzbiorcze otwarte wiaze sie z dojsciem do naczynia? Czy rzeczywiście potrzebny jest osobny obieg? Chcialbym aby na grzejnikach byla dość niska temperatura - do 40stopni na bojlerze i piecu z ...

  • Aktualna oferta cenowa od Viessmann!

    Witam,  Od 1 sierpnia 2017 obowiązuje nowa oferta cenowa firrmy Viessmann.  Oficjalne cenniki znajdują się na naszej stronie internetowej. Zapraszam do analizy i pozdrawiam!...

Obejrzyj zdjęcia domowników