Start Arrow Wiadomości Arrow Już teraz zaprojektuj nawierzchnię w ogrodzie, korzystając z usług projektanta

Już teraz zaprojektuj nawierzchnię w ogrodzie, korzystając z usług projektanta

Stworzenie funkcjonalnej i spójnej z otoczeniem nawierzchni w ogrodzie to zadanie, które nie wszystkim przychodzi z równą łatwością. Aby mieć pewność, że ścieżki i podjazdy zostaną zaprojektowane z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych zasad, lepiej zlecić to profesjonalistom, którzy zadbają o każdy szczegół.

Spośród producentów kostki brukowej tylko nieliczni oferują usługę projektową. W ofercie Polbruk została ona podzielona na dwie opcje: 2D i 3D. Projekt każdorazowo wykonuje profesjonalista – architekt krajobrazu z doświadczeniem, który doradza nie tylko w zakresie rozplanowania poszczególnych elementów, ale także doboru odpowiednich wyrobów – kostki brukowej i elementów małej architektury.

Czym różnią się obie opcje?

Usługę projekt-2D warto wybrać, gdy wykonujemy nawierzchnię z kostki brukowej i elementów małej architektury, natomiast 3D, jeśli oprócz kostki zakupiliśmy także płyty tarasowe. W przypadku każdej z usług klient otrzymuje szczegółową specyfikację materiałową oraz konsultację z architektem na budowie. Wizualizacja 3D wygląda dużo bardziej efektownie, jednak na potrzeby standardowych projektów, np. podjazdów czy ścieżek, równie dobrze sprawdza się projekt 2D, który także uwzględnia każdy szczegół.

Dlaczego warto?

Niekwestionowanym atutem współpracy z architektem krajobrazu jest zniwelowanie ryzyka popełnienia błędów, które mogą skutkować koniecznością powtórzenia niektórych prac brukarskich. Dzięki profesjonalnie wykonanemu projektowi bez trudu oszacujemy koszty i czas niezbędny do ułożenia nawierzchni. Otrzymamy także możliwość bezpośredniego skonsultowania się z producentem, a co za tym idzie – wypytania o szczegóły dotyczące właściwości produktu oraz utrzymania go w dobrym stanie przez lata.

Z usługi projektowej Polbruk można skorzystać po wpłaceniu zwrotnej kaucji, wliczonej w koszt zakupu produktów.

Więcej o usłudze projektowej Polbruk: http://www.polbruk.pl/pl/usluga-projektowa.html

Polbruk usługa projektowa

Dodane przez: Royal Brand

Royal Brand
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 8, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Formalności: dyskusje na forum budowlanym
  • Budowa domu OZ5-57

    Cześć!   Jestem tu nowy i mam kilka pytań :)    Jestem zainteresowany budową domu OZ5-57 (http://pracownia-projekty.dom.pl/sz5_z207_ce.htm) z kilkoma modyfikacjami wnętrza (np. likwidacja dwóch małych łazienek, przekształcenie gardroby w gabinet); pod projektem wid...

  • Koszty Budowy

    Szanowni Państwo,   Zaczynam przygotowania na dubowy domy ARD MALWA 1 Paliwo Stałe o powierzchni zabudowy prawie 100m2. Powierzchnia użytkowa wynosi ok 120m2.   Czy ktoś buduje podobny dom?Jakie Wam wychodziły koszty poszczególnych etapów?     Z góry dzi...

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrodzenia i nawierzchnie

Obejrzyj zdjęcia domowników

Polecane Produkty