Start Arrow Wiadomości Arrow Kotły grzewcze: nowe ceny katalogowe

Kotły grzewcze: nowe ceny katalogowe

Z początkiem marca będą obowiązywać nowe ceny na produkty prezentowane w katalogach Technika Domowa i Technika Komercyjna firmy De Dietrich.

Korekty cenowa dotyczy zarówno kotłów gazowych, jak i olejowych, wyposażenia oraz pomp ciepła prezentowanych w katalogach Technika Domowa i Technika Komercyjna firmy De Dietrich. Plik cenowy w formacie XLS jest dostępny na firmowej stronie internetowej począwszy w zakładce Cenniki. Nowe katalogi Technika Domowa oraz Technika Komercyjna wraz z cennikami pojawią się w kwietniu br.

Wszystkie zamówienia złożone do 28 lutego 2018 roku włącznie, realizowane będą na dotychczasowych zasadach, zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem. Produkty zamówione do 28 lutego zostaną dostarczone do Centrów Logistycznych (magazynów) w terminach zgodnych z treścią Porozumienia Handlowego, lecz nie później niż do 31 marca 2018 roku.

fot. De Dietrich

Źródło:De Dietrich Technika Grzewcza

De Dietrich
Wszystkie komunikaty (4990)

Dodane przez: DeDietrich00

Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 1, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Ogrzewanie: dyskusje na forum budowlanym
  • Czy to drogo

    Czy tysiąc złotych za paczkowany ekogroszekdo 28MJ/kg to drogo? Czy faktycznie mogę się spodziewać dobrego wegla? Obeserwuje ceny i wiem ze okolice 7 czy 8 stow to pewnie brunatniak zamieszany z kamieniami....

  • Dobry ekogroszek - gdzie kupić?

    Musze dokupić kilka ton dodatkowego ekogroszuku, jednak szukam sprawdzonego dostawcy gdzie będę mógł uzyskać wysokokaloryczny opał bez dużych ilości miału. Możecie mi kogoś polecić lub ewentualnie odradzić? ...

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrzewanie domu i mieszkania

Obejrzyj zdjęcia domowników