Start Arrow Wiadomości Arrow KRISPOL wśród partnerów największej imprezy żużlowej na świecie

KRISPOL wśród partnerów największej imprezy żużlowej na świecie

KRISPOL, jeden z liderów produkcji kompletu stolarki dla domu, znalazł się wśród partnerów największych i najważniejszych zawodów żużlowych na świecie – 2018 BOLL Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Impreza odbędzie się 12 maja na PGE Narodowym w Warszawie.

fot. Krispol

Wydarzenie na stałe wpisało się do żużlowego kalendarza, gromadząc każdego roku rekordową liczbę miłośników speedwaya. Prestiżowy charakter imprezy podkreśla fakt, że podczas trzech minionych edycji zmagania zawodników na torze żużlowym obejrzało łącznie 150 tysięcy osób. Podczas tegorocznej imprezy na trybunach zasiądzie 54 tysiące fanów żużla, którzy zobaczą aż siedmiu Polaków. Czterech z nich jest pełnoprawnymi uczestnikami cyklu FIM Speedway Grand Prix 2018: Maciej Janowski, Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik i Przemysław Pawlicki. Z dziką kartą wystartuje Krzysztof Kasprzak, rezerwowymi będą Maksym Drabik i Bartosz Smektała.

Dzięki perfekcyjnie przygotowanemu torowi oraz gorącemu dopingowi kibiców, impreza jest widowiskowym i niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich fanów speedwaya.

Firma KRISPOL już od kilku lat wspiera 4-krotnego Mistrza Polski – drużynę GetWellToruń. Promowanie i sponsoring sportu na przestrzeni lat stały się znakiem rozpoznawczym firmy, która od wielu lat podkreśla bliskość sportu i biznesu. Firma jest obecna przy różnych wydarzeniach i dyscyplinach, m.in.: piłce siatkowej, nożnej, sportach motorowych, motorowodnych i bieganiu.

fot. Krispol

fot. Krispol

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 28, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: budowa domu

Obejrzyj zdjęcia domowników