Start Arrow Wiadomości Arrow Libet z nagrodą Złota Budowlana Marka Roku 2015

sponsor działu ogród

Libet z nagrodą Złota Budowlana Marka Roku 2015

W hotelu Venecia Palace w Michałowicach koło Warszawy odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Budowlana Marka Roku. Jednym z laureatów plebiscytu została firma Libet, która otrzymała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2015 w kategorii „Kostka brukowa”.

Ranking Budowlana Marka Roku należy do grona najważniejszych wydarzeń branży budowlanej w Polsce. Przedsięwzięcie organizowane jest od 2001 roku przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. i stanowi ukłon w stronę firm oraz przedsiębiorstw działających w tym sektorze gospodarki. Podczas corocznej gali uhonorowane zostają firmy, które wnoszą największy wkład w rozwój polskiego sektora budowlanego, oferują najwyższej klasy produkty oraz cieszą się szacunkiem i zaufaniem wykonawców. Nagrody przyznawane są w 29 kategoriach produktowych, kategorii Open oraz w kategorii Marka Przyjazna Fachowcom, a zwycięzcy wybierani są na podstawie ogólnopolskich badań, przeprowadzanych głównie wśród wykonawców.

W tym roku w kategorii „Kostka brukowa” zwyciężyła firma Libet – lider w segmencie kostek Premium i innych betonowych materiałów nawierzchniowych na polskim rynku. – Jest nam niezmiernie miło, że firma Libet została doceniona za innowacyjne produkty, ogromne zaangażowanie we współpracę z wykonawcami i pracę na rzecz rozwoju branży budowlanej. Sama Nagroda Złotej Budowlanej Marki Roku 2015 stanowi bez wątpienia wyraz uznania dla naszej marki i przyjętej przez nas strategii działania, a także jest dowodem silnej pozycji na rynku. Wyróżnienie w plebiscycie jest dla nas szczególnie ważne i cenne, ponieważ przyznawane jest w oparciu o opinie wykonawców, dla których istotne są rozmaite parametry materiałów nawierzchniowych – mówi Katarzyna Nosalik, Dyrektor Marketingu firmy Libet. To, co w dużej mierze zdecydowało o sukcesie producenta kostki brukowej to przede wszystkim zaangażowanie w edukację wykonawców, a także profesjonalna współpraca z nimi. Libet prowadzi specjalny program certyfikacji, stworzył system premiowy Buduj Korzyści oraz regularnie organizuje szkolenia praktyczne, mające na celu m.in zapoznanie z nowościami ofertowymi czy sposobami montażu konkretnych wyrobów. Firma nie zapomina o wykonawcach także w Internecie. Współpracuje z forum-brukarskie.pl – największą społecznością brukarzy w sieci. Co więcej, Libet stworzył stronę brukarze.pl, która stanowi bazę wiedzy dla wykonawców, ale jest również darmowym narzędziem promocyjnym dla nich. Specjaliści mogą stworzyć swoją własną stronię na bazie gotowych szablonów. Wszystko to przekłada się na olbrzymi pakiet zaufania, jakim specjaliści darzą firmę Libet i znalazło odbicie w wynikach tegorocznej edycji plebiscytu Budowlana Marka Roku. – Nagroda w rankingu organizowanym przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. stanowi dla nas ogromną motywację do jeszcze cięższej pracy na rzecz rozwoju naszych produktów, dalszej pielęgnacji relacji z wykonawcami, a także edukacji coraz większego grona specjalistów. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach również zasłużymy na to prestiżowe wyróżnienie – dodaje Katarzyna Nosalik. Libet już dzień po otrzymaniu nagrody miał okazję spotkać się z wykonawcami na branżowym szkoleniu i podziękować im za przyznane wyróżnienie.

W Rankingu Budowlana Marka Roku 2015 – poza firmą Libet – uhonorowanych zostało kilkadziesiąt marek z sektora budowlanego. Więcej informacji na temat gali, a także szczegółowe wyniki rankingu znaleźć można ma stronie organizatora: www.rankingmarekbudowlanych.pl.

O firmie

Libet S.A. to lider w segmencie kostek Premium i innych betonowych materiałów nawierzchniowych na polskim rynku. Pełniąc rolę trendesettera wyznacza kierunki rozwoju rynku. Produkty sygnowane marką Libet wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również innowacyjnością i ciekawym wzornictwem. W równym stopniu stają się ozdobą posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych. Wysoki poziom jakościowy i estetyczny wyrobów wrocławskiej firmy jest zasługą m.in. nowoczesnego parku maszynowego oraz wykorzystywania najnowszych technologii i odpowiednio selekcjonowanych surowców. Swój udział mają w tym także laboratoria, istniejące przy każdym z 15 zakładów produkcyjnych, które nadzorują przebieg procesu produkcji, wdrażają nowe procedury i pracują nad własnymi, nowatorskimi rozwiązaniami.

Libet S.A.
Powstańców Śląskich 5
53-332 Wrocław
Dział Obsługi Klienta – infolinia: 801 542 381
www.libet.pl

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 10, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Promocja

  Skrzynia ogrodowa Keter Curver GLENWOOD 390L An...

 • Promocja

  Zestaw Keter Tarifa - szary

 • Uniwersalny schowek ogrodowy KETER STORE IT OUT...

 • Promocja

  Schowek Keter Curver CIRCA WOOD 140 L

 • Promocja

  Lampa wisząca VILLA Z GOLD

 • JAKARTA

 • Nautilus ip67. 35 W

 • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

 • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

 • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

 • Stolik składany z aluminium 70x141cm

 • Donica ogrodowa wys.34cm

Obejrzyj zdjęcia domowników