Start Arrow Wiadomości Arrow Małe jest piękne – Nowość! Mini Trio Colormix firmy Libet

Małe jest piękne – Nowość! Mini Trio Colormix firmy Libet

Ogromna popularność kostek Via Trio sprawiła, że firma Libet przygotowała ich mniejszy odpowiednik, który pod nazwą Mini Trio uzupełnił m.in. kolekcję Colormix. Nowy 3-elementowy system znakomicie łączy walory niewielkich gabarytów z głębią kolorystycznych melanży.

Detal na pierwszym planie

fot. Libet

Systemy kostek brukowych są doskonałym sposobem na niebanalną, urozmaiconą nawierzchnię. Mini Trio z linii Colormix to zestaw trzech prostokątnych elementów, które są ze sobą komplementarne. Kostki można zestawiać ze sobą na rozmaite sposoby, tworząc oryginalne, a przy tym bardzo praktyczne rozwiązania na ścieżkach, chodnikach, tarasach, podjazdach, placach itp. Niewielki format stanowi tu znakomitą podstawę do układania ciekawych wzorów. Na system Mini Trio składają się elementy o wymiarach: 9 x 15, 9 x 18 i 9 x 21 cm (grubość: 6 lub 8 cm, do wyboru). Świetnie komponują się ze swoim większym odpowiednikiem – Via Trio. Mogą uatrakcyjnić powierzchnię z innych dużych elementów, zaakcentować wybrane miejsca, wyodrębnić poszczególne strefy, służyć za efektowne zwieńczenie ogrodowej alejki czy tarasu lub samodzielnie stworzyć komfortowy ciąg komunikacyjny.

Barwne melanże

Mini Trio z kolekcji Colormix wyróżniają się nie tylko zróżnicowanymi formatami, ale też niezwykle ciekawą kolorystyką. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii barwienia Color Flex każdy z elementów posiada na powierzchni bogatą paletę odcieni, nadając finalnie całej kompozycji niepowtarzalny wygląd. Aby uzyskać optymalny, spójny efekt i uniknąć wielkopowierzchniowych różnic kolorystycznych, w trakcie układania warto zastosować tzw. zasadę trzech palet (mieszanie kostek z trzech różnych palet).

Kostki Mini Trio Colormix dostępne są w trzech zabarwieniach: żywym, intensywnym kasztanowym, delikatnym, jasnym pastello oraz nowoczesnym, minimalistycznym popielatym. Tak bogaty wachlarz barw do wyboru w połączeniu z uniwersalnym designem sprawia, że system ten znajdzie zastosowanie w przestrzeniach o różnym charakterze i dowolnej stylistyce.     

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 22, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Formalności: dyskusje na forum budowlanym
  • Elektroniczny dziennik budowy

    Hej, Na wiosnę ruszam z budową domu. Formalnosci juz mam zalatwione. Czy ktos kiedyś korzystał z elektronicznego dziennika budowy? Warte jest to zachodu? ...

  • Płyty MgO

    Płyty z tlenku magnezu zwane powszechnie "płytami MgO" ­ od chemicznego symbolu magnezu Mg i tlenu O ­ są produkowane jako płyty budowlane o szerokim zastosowaniu. Naturalnym surowcem bazowym jest tlenek magnezu – rodzaj cementu mineralnego. Mówiąc płyta MgO mamy na myśli...

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrodzenia i nawierzchnie

Obejrzyj zdjęcia domowników

Polecane Produkty