Start Arrow Wiadomości Arrow Montagefix– MX firmy Den Braven – prosty sposób na montaż elementów wykończeniowych

Montagefix– MX firmy Den Braven – prosty sposób na montaż elementów wykończeniowych

Mocowanie różnego rodzaju listew, progów, kasetonów i tym podobnych elementów wykończeniowych, zazwyczaj wymaga zastosowania gwoździ, wkrętów, czy kołków, a co za tym idzie także posiadania wiertarki lub wkrętarki. Do tego dochodzi jeszcze odpowiednie zabezpieczenie ścian czy innych powierzchni przed uszkodzeniem i oczywiście późniejsze posprzątanie po wszystkim. Alternatywą dla klasycznych sposobów mocowania niewielkich elementów może być klej montażowy Montagefix– MX firmy Den Braven.Remont bez gwoździ i wkrętów.

Montagefix – MX firmy Den Braven

Montagefix – MX firmy Den Braven to jednoskładnikowy, uniwersalny klej montażowy do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych w gospodarstwie domowym. Z jego pomocą szybko i trwale przykleimy drobne materiały budowlane i elementy wykończeniowe wykonane z drewna i materiałów drewnopochodnych, polistyrenu (w tym styropianu), PCW i tym podobnych tworzyw sztucznych, ceramiki, gipsu, stali, metali czy kamienia do większości podłoży: betonu, tynku, ceramiki budowlanej, płyt gipsowo-kartonowych, płytek ceramicznych i kamiennych. Montagefix – MX świetnie sprawdzi się podczas montażu listew wykończeniowych, kasetonów, sztukaterii, profili maskujących, płyt izolacyjnych, paneli ściennych, uchwytów, wieszaków itp. Dzięki doskonałej przyczepności i bardzo dużej wytrzymałości z powodzeniem jest w stanie zastąpić gwoździe, wkręty i tym podobne łączniki mechaniczne, zapewniając niezwykle mocne wiązanie.

Łatwe, szybkie i bezpieczne klejenie

Montagefix– MX firmy Den Braven jest odporny na wilgoć oraz wahania temperatury w zakresie od -20°C do +70°C, dlatego może być stosowany zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz (przy zapewnionym braku kontaktu z wodą i zachowaniu odpowiednich warunków schnięcia). Wszechstronność zastosowań to jednak tylko jedna z jego wielu zalet. Jest on bowiem bardzo łatwy w zastosowaniu – nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Dzięki konsystencji półgęstej pasty nie ścieka, ułatwiając klejenie elementów zarówno w poziomie, jak i w pionie. Warto też zaznaczyć, że klej Montagefix – MX to produkt ekologiczny, bezwonny i w pełni bezpieczny dla użytkownika (nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników). Dodatkowo, jest trwale elastyczny, a po utwardzeniu nie żółknie, zachowując biały kolor na długo.

Źródło:Den Braven

Den Braven
Wszystkie komunikaty (1032)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 23, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Formalności: dyskusje na forum budowlanym
  • Kierownik budowy Warszawa i okolice (woj. mazowieckie)

    Witam.   Polecamy się na pełnienie funkcji Kierownika Budowy, Inspektora Nadzoru lub odbiór budynku. Doradzimy Państwu, które etapy budowy warto skontrolować oraz wyjaśnimy ewentualne wątpliwości techniczne. Koszty uzależnione są od rodzaju usługi oraz wielkości i...

  • Budowa domu OZ5-57

    Cześć!   Jestem tu nowy i mam kilka pytań :)    Jestem zainteresowany budową domu OZ5-57 (http://pracownia-projekty.dom.pl/sz5_z207_ce.htm) z kilkoma modyfikacjami wnętrza (np. likwidacja dwóch małych łazienek, przekształcenie gardroby w gabinet); pod projektem wid...

Obejrzyj zdjęcia domowników

Polecane Produkty