Start Arrow Wiadomości Arrow Nowoczesne grzejniki do ogrodów zimowych

Nowoczesne grzejniki do ogrodów zimowych

Mroźne dni budzą w nas tęsknotę za słońcem i widokiem bujnej roślinności. W ogrodzie zimowym zaspokoimy naszą potrzebę bliskości z przyrodą bez względu na porę roku, a dzięki grzejnikom konwektorowym Purmo Aura zadbamy o to, aby zawsze panowało w nim przyjemne ciepło. 

Ogród zimowy, który najczęściej przylega do jednej ze ścian mieszkalnego budynku, stanowi niezwykle efektowny element architektoniczny. Idealnie sprawdza się również jako strefa relaksu, w której można znaleźć odpoczynek w przyjemnym otoczeniu roślin. Jego zalety doceniają miłośnicy ogrodnictwa, ponieważ daje im okazję do regularnego rozwijania swojej pasji. Ponadto ogród zimowy chętnie wykorzystywany jest jako miejsce do pracy oraz przyjmowania gości. Tego typu pomieszczenie charakteryzuje się jednak dużymi przeszkleniami, a co za tym idzie – wymaga zastosowania skutecznego rozwiązania grzewczego. Propozycją, z której warto skorzystać, są grzejniki konwektorowe marki Purmo.

Modele z linii Purmo Aura charakteryzują się wysoką wydajnością przy stosunkowo niewielkich rozmiarach. Działają na zasadzie konwekcji, tj. wykorzystują zjawisko unoszenia się ciepłych mas powietrza. Elementem grzejnym jest tutaj odporny na korozję miedziano-aluminiowy wymiennik ciepła, umieszczony w eleganckiej stalowej obudowie. Z uwagi na fakt, że obudowa nie nagrzewa się bezpośrednio od czynnika grzewczego – straty energii związane z promieniowaniem do powierzchni szklanych są zredukowane do minimum, co przekłada się na  znaczne obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

fot. Purmoa

Marka Purmo oferuje grzejniki konwektorowe stojące oraz naścienne. Aura Basic oraz Aura Comfort instalowane są na podłodze przy wykorzystaniu konsol montażowych. W pierwszym przypadku wymiennik ciepła osłonięty jest perforowaną kratką stalową, w drugim – kratką wykonaną z duraluminium, pomalowaną na ten sam kolor, co grzejnik. Natomiast Aura Bench wyposażony jest opcjonalnie w górny blat, dzięki któremu model może pełnić funkcję ławeczki. Portfolio grzejników konwektorowych Purmo uzupełnia Aura Slim Comfort – grzejnik naścienny, odznaczający się estetycznym, gładkim wykończeniem.

fot. Purmoa

Modele Purmo Aura dostępne są w wielu standardowych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych. Skutecznie ogrzeją ogród zimowy i bardzo dobrze wkomponują się w jego wystrój. Celująco zdadzą egzamin również w innych pomieszczeniach o dużych przeszkleniach – loftach, witrynach sklepowych oraz budynkach użyteczności publicznej.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 27, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Ogrzewanie: dyskusje na forum budowlanym
  • Czy to drogo

    Czy tysiąc złotych za paczkowany ekogroszekdo 28MJ/kg to drogo? Czy faktycznie mogę się spodziewać dobrego wegla? Obeserwuje ceny i wiem ze okolice 7 czy 8 stow to pewnie brunatniak zamieszany z kamieniami....

  • Cena do jakosci

    Co z cenami ekogroszków niby takie ekologiczne a ceny stoja w miejscu. Nasze kochane pansewko powinno doplacac ludowi żeby zechciał laskawie tak nie kopcic. Bo nie tylko sprzet się liczy ale również jakosc wegla. Rynek weglowy jest tak rozbisurmaniony ze zetelnego sprzedawcy ze swi...

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrzewanie domu i mieszkania

Obejrzyj zdjęcia domowników