Regulamin forum

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem korzystania z Forum Dom.pl.

Jeżeli zgadzają się Państwo na zamieszczone w nim warunki, możliwa jest kontynuacja rejestracji, poprzez zaznaczenie „Przeczytałem” i kliknięcie na przycisk „Zarejestruj”

Regulamin Forum Dom.pl

Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki korzystania

z forum dyskusyjnego udostępnianego na stronie forum.dom.pl


 1. Forum dyskusyjne Dom.pl służy do wymiany poglądów, opinii i doświadczeń internatów na tematy związane z budownictwem, projektami domów jednorodzinnych, ich zakupu, budowy i wykańczania.

 2. Dom.pl Sp. z o.o. – właściciel forum.dom.pl – oraz Administratorzy strony nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum przez uczestników, w tym również Ekspertów Forum.

 3. Dom.pl i Administratorzy strony mają prawo do usuwania niektórych wypowiedzi, jeśli nie spełniają one wymogów regulaminu, w szczególności, gdy:

 • wypowiedzi naruszają prawo prasowe,

 • wypowiedzi naruszają dobra osobiste, dobre obyczaje, zawierają treści wulgarne lub obraźliwe,

 • uczestnik Forum wykorzystuje je do zamieszczania treści niezgodnych z tematyką portalu i Forum dyskusyjnego,

 • wypowiedzi zawierają linki do zewnętrznych stron www,

 • uczestnik Forum zamieszcza reklamy bądź inne materiały lub ogłoszenia o charakterze komercyjnym, również w nicku czy podpisie. Osoby zainteresowane reklamą na www.dom.pl proszone są o kontakt Działem Reklamy reklama@dom.pl

 • uczestnik Forum narusza regulamin i nie stosuje się do uwag Moderatora,

 1. Administratorzy strony zastrzegają sobie prawo do przenoszenia wypowiedzi, jeżeli znajdują się one w nieodpowiednim temacie Forum bądź usuwania ich, jeżeli taki sam lub bardzo podobny wątek istnieje już na Forum.

 2. Uczestnik Forum jest zobowiązany do nie zamieszczania pod swoim nazwiskiem wypowiedzi osób trzecich.

 3. Uczestnik Forum ma możliwość uzyskania porady czy sugestii wypowiadających się na Forum Ekspertów.

 4. Uczestnik Forum ma możliwość skontaktowania się z Administratorami Forum, a także zamieścić swoje uwagi i sugestie dotyczące działania Forum w stworzonym do tego wątku.

 5. Dom.pl Sp. z o.o. ma prawo do cytowania wybranych wypowiedzi uczestników Forum w swoich publikacjach na stronach portalu www.dom.pl. Uczestnik Forum, którego wypowiedź została wykorzystana, nie pobiera z tego tytułu wynagrodzenia.

 6. Dom.pl Sp. z o.o. oraz Administratorzy strony mają prawo zmienić niniejszy regulamin.

 7. Uczestnik Forum jest zobowiązany do przestrzegania zasad niniejszego regulaminu.