Start Arrow Wiadomości Arrow ORTO Diamentem Meblarstwa!

ORTO Diamentem Meblarstwa!

W dniu 4 grudnia 2018 roku odbyła się uroczysta gala finałowa 12. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”. Główne wyróżnienie i statuetkę „Diament Meblarstwa 2018” w kategorii „Strefa przechowywania – klasa premium” zdobył system kolumnowy ORTO firmy Komandor.

fot. Komandor

W tym roku oficjalne wręczenie nagród odbyło się w sali GOLD Centrum Konferencyjnego na Stadionie Legii Warszawa. Na wydarzeniu obecni byli przedstawiciele nagrodzonych firm, organizatorzy, jury konkursowe oraz zaproszeni goście. Nagrodę główną w kategorii „strefa przechowywania – klasa premium” za system kolumnowy ORTO w imieniu firmy Komandor odebrał Prezes firmy Komandor SA, Pan Mariusz Głogowski. Po zakończeniu ceremonii wszyscy uczestnicy mieli okazję zwiedzić z przewodnikiem strefę sportową i biznesową stadionu.

Najlepszy w swojej kategorii

Do tegorocznej edycji konkursu „Diament Meblarstwa” przystąpiło blisko 90 uczestników, którzy zgłosili ponad 130 produktów: mebli, akcesoriów wyposażenia wnętrz i komponentów. Kapituła złożona z aż 51 ekspertów analizowała produkty pod względem wzornictwa, zgodności z aktualnymi trendami w architekturze wnętrz, innowacyjności i zaawansowania technologicznego. Bardzo ważnym elementem wpływającym na końcową ocenę miała także ergonomia zgłaszanych produktów. System kolumnowy ORTO zdobył największą liczbę jurorskich głosów, stając się liderem w swojej kategorii. Wyróżnienie to jest wiarygodnym potwierdzeniem, że produkt przekonuje swoim nowatorskim designem i rozwiązaniami funkcjonalnymi.

Pracując nad ORTO, myśleliśmy o stworzeniu systemu, który będzie dawał użytkownikom bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Kolorystyka oraz design rozwiązania sprawiają, że sprawdzi się ono w każdym wnętrzu, nie tylko w garderobie, ale także w salonie, kuchni czy sypialni. Mebel o prostej, a zarazem wyrafinowanej estetyce wtapia się w stylistykę pomieszczenia, podkreśla jego charakter, jednak nie przytłacza formą. Jest to system lekki, lecz pełen wyrazu. Jesteśmy z niego bardzo dumni i cieszymy się, że został doceniony przez tak znamienite jury konkursu „Diament Meblarstwa 2018” – mówi Mariusz Głogowski, Prezes Komandor SA.

W skład kapituły konkursu wchodzą architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci branżowi, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Organizatorem konkursu „Diament Meblarstwa” jest Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA.

System kolumnowy ORTO

System kolumnowy ORTO odzwierciedla najnowsze światowe kierunki w projektowaniu. Minimalistyczny w charakterze system łączy modne rozwiązania z wysoką funkcjonalnością. Smukły profil oraz bardzo duży wybór półek, szuflad, szafek, drążków daje wiele możliwości aranżacji każdego wnętrza. System znajdzie swoje zastosowanie w garderobach i wnękach. Dzięki swojej uniwersalności może stać się wyróżniającym elementem salonu oraz kuchni. Mnogość kompozycji pozwala na stworzenie konstrukcji wg indywidualnych potrzeb. System ORTO dostępny jest w trzech najmodniejszych odcieniach: bieli, anody naturalnej i matowego grafitu. Jego uzupełnienie stanowi szeroki wybór funkcjonalnych i praktycznych akcesoriów.

Dodane przez: E.C.H.O. COMMUNICATIONS

E.C.H.O. COMMUNICATIONS
Dodaj komentarz

Data dodania:


Grudzień 21, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza