Start Arrow WnętrzaArrowProjekty wnętrzArrow Otwarta kuchnia na salon z kominkiem. Nowoczesna aranżacja domu piętrowego

Otwarta kuchnia na salon z kominkiem. Nowoczesna aranżacja domu piętrowego

Połączenie salonu z jadalnią i kuchnią otwartą wymaga niekiedy aranżacyjnych zabiegów urozmaicających przestrzeń, łączącą kilka funkcji. Doskonale do tego nadają się materiały wykończeniowe, którymi możemy wydzielać strefy i stawiać między nimi umowne granice.

Zabieg ten efektownie wykorzystano w aranżacji domu piętrowego, w którym na parterze znajduje się przestronna strefa dzienna, składająca się z salonu, jadalni i kuchni.

Projekt DOM ST1-09

Projekt DOM ST1-09

Projekt DOM ST1-09 to nowoczesny projekt domu piętrowego z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku. Przeznaczony jest dla 4-5 osobowej rodziny, dla której opracowano bardzo przejrzysty i komfortowy układ wnętrza.

Poza dodatkowym pokojem, który może pełnić funkcję gabinetu czy pokoju gościnnego, niewielkiej łazienki oraz kotłowni, parter domu stanowi przede wszystkim przestronna strefa dzienna, na który składa się salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia otwarta.

Nowoczesna kuchnia z jadalnią na parterze domu piętrowego

Projekt DOM ST1-09 od środka

Nowoczesna jadalnia połączona z kuchnią

Projekt DOM ST1-09 od środka

Kuchnia to bardzo ergonomicznie urządzone wnętrze, którego funkcjonalność poprawia duże okno. Przechodzi się z niej do niewielkiej części jadalnianej, z bezpośrednim wyjściem na taras, który łączy strefę dzienną domu z ogrodem.

Minimalistyczna jadalnia urządzona w bieli zaakcentowana została bardzo efektownie wykończoną ścianką. Szklana powierzchnia optycznie powiększa pomieszczenie i nadaje mu lekkości, a roślinne motywy skryte za taflą urozmaicają i ocieplają minimalistyczny styl.

Nowoczesny salon z kominkiem na parterze domu piętrowego

Projekt DOM ST1-09 od środka

Nowoczesny salon z kominkiem na parterze domu piętrowego

Projekt DOM ST1-09 od środka

Salon z kominkiem charakteryzuje nowoczesna elegancja. Podkreślają ją proste formy mebli i ciemne kolory, które kontrastują z bielą ścian całego wnętrza. Efektownie zamontowany kominek nadaje ciepła i rodzinnego charakteru.

W aranżacji warto zwrócić uwagę na ciekawie rozplanowane sufity podwieszane, które urozmaicają przestronne wnętrze. Umożliwiają one ponadto dekoracyjny i funkcjonalny montaż oświetlenia, budującego nastrój i wydzielającego poszczególne strefy.

Całe wnętrze jest również doskonale doświetlone dzięki oknom i drzwiom tarasowym, które optycznie powiększają i tak dużą przestrzeń.

Nowoczesny salon z kominkiem na parterze domu piętrowego

Projekt DOM ST1-09 od środka

Na piętrze projektu DOM ST1-09 zaplanowano wyłącznie strefę nocną. Do dyspozycji domowników pozostają trzy ustawne sypialnie, duża, rodzinna łazienka oraz dostępna dla wszystkich garderoba.

Do każdej z sypialni przynależy balkon.

Przytulna sypialnia na piętrze

Projekt DOM ST1-09 od środka

Następna »

Autor: Redakcja DOM.pl
Projekty: Pracownia projektów DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Grudzień 12, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty