Start Arrow Wiadomości Arrow Paleniska gazowe – prawdziwy płomień na tarasie

Paleniska gazowe – prawdziwy płomień na tarasie

Nowoczesna forma i ciekawy design palenisk gazowych Happy Cocooning to atrakcyjna dekoracja ogrodu czy tarasu, pozwalająca cieszyć się prawdziwym płomieniem przez cały rok.

Happy Cocooning to stoliki z wbudowanym paleniskiem wykonanym ze stali nierdzewnej. Zasilane są palnikiem gazowym o mocy 19,5 kW, ukrytym pod kamieniami wulkanicznymi i ceramicznymi polanami drewna. Obudowa stolika przypomina modny beton architektoniczny, podczas gdy w rzeczywistości wykonana jest z kompozytu odpornego na działanie bardzo wysokich i niskich temperatur. Podczas użytkowania powierzchnia nie nagrzewa się, gwarantując bezpieczeństwo. Ognisko także jest bardzo bezpieczne – nie wydziela iskier i dymu.

Paleniska gazowe dostępne są w kolorach: czarnym, antracytowym, białym oraz w impregnowanym drewnie teak, mogą być prostokątne lub okrągłe. Do przechowywania butli gazowej służą specjalnie zaprojektowane stoliki boczne, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i materiałowych.

Paleniska wyposażyć można dodatkowo w pojemnik na lód, gazetownik lub stoliki, a także w specjalną nakładkę grillową.

Paleniska Happy Cocooning – www.paleniskagazowe.pl

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (4915)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 19, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rośliny : dyskusje na forum budowlanym
  • Elektryczne nożyce do żywopłotu

    Hej :) Trafiłem ostatnio w markecie budowlanym na elektryczne nożyce do żywopłotu. Mam trochę tych krzaków i zawsze przycinam je ręcznie, ale pomyślałem, że takie nożyce mogą bardzo ułatwić pracę. Obawiam się tylko zabawy z uważaniem na ciągnący się przewód. Jakie je...

  • Kret w ogródku

    Mam problem w postaci kreta, który niestety ale upodobał sobie właśnie mój ogródek.  Niestety ale pogoda dodatkowo im sprzyja. Próbowałem już pułpaki z butelką oraz karbidu. Niestey wszytsko zawiodło. Czy macie jakieś sposoby na pozbycie się krata z ogr&oac...

Obejrzyj zdjęcia domowników

Polecane Produkty