Start Arrow WykańczanieArrowNowe podłogi i posadzkiArrow Panele podłogowe z połyskiem – niczym ceramika

Panele podłogowe z połyskiem – niczym ceramika

Panele podłogowe z połyskiem to nie tylko imitacja parkietu pokrytego lakierem na wysoki połysk. Niektóre na pierwszy rzut oka trudno odróżnić od płytek ceramicznych. Możemy więc dzięki nim tworzyć industrialne czy minimalistyczne aranżacje wnętrz, cechujące się zimnym, niemalże sterylnym wyglądem.

Panele podłogowe z połyskiem są w ofercie wielu producentów okładzin podłogowych. Panele laminowane zbudowane są z trzech warstw o łącznej grubości ok. 7-8 mm. Środkową najczęściej stanowi płyta HDF, od dołu wzmacnia ją melamina, która chroni przed zawilgoceniem i odkształcaniem się paneli. Wierzchnią warstwą jest laminat z nadrukiem wzmocniony żywicą melaminową i powłokami, chroniącymi przed zniszczeniem i zapewniającymi daną klasę odporności paneli na ścieranie.

Obecnie wszystkie panele montuje się bez użycia kleju, dzięki czemu ich układanie jest szybkie i proste, podłoga wytrzymała, a demontaż łatwy i możliwy w dowolnej chwili. Bezklejowy montaż nie wymaga także dodatkowych elementów uszczelniających. Panele idealnie się łączą, dzięki czemu nie ma między nimi szpar, przez które pod podłogę mogłaby przedostać się woda.

Autor: Redakcja

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Listopad 27, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 (3)
  • 4.33/5
Loading...Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wykańczanie: dyskusje na forum budowlanym
  • Tynki

    Jakie stosowaliście u siebie w domach?...

  • Tynki

    Jakie stosowaliście u siebie w domach?...

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wykańczanie

Obejrzyj zdjęcia domowników

Polecane Produkty