5 stycznia, 2012 | Kategoria: Nowe produkty, nowe rozwiązania, Warto poznać - prezentacje firm
Dobierając płytki podłogowe zazwyczaj marzymy, aby efekt końcowy był naturalny. Zwracamy również uwagę na ich trwałość. Na szczęście na rynku pojawiło się rozwiązanie które wyglądem do złudzenia przypomina kamień, lecz jest od niego bardziej wytrzymałe.
Mowa tutaj o płytce Espero firmy Kuchinox. Charakterystyczne smugi i pasy na powierzchni upodobniają ja do trawertynu. Trawertyn jest jednak dosyć delikatnym materiałem i nadaje się tylko do stosowania we wnętrzach. Tymczasem płytki Espero z powodzeniem można stosować też na zewnątrz.

(Płytka Espero, fot. Kuchinox)
Nazwa płytek pochodzi od użytego do produkcji materiału – Espero to gres nieszkliwiony polerowany. Wykonany jest w technologii podwójnego zsypu. Każda płytka ma kształt kwadratu o wymiarach 80 x 80 cm i grubości 1,10 cm.
Data publikacji: 2012-01-05
Autor: Informacje producenta
Interesuje Cię ten temat?
Zamów nasz newsletter.
Kategorie: Nowe produkty, nowe rozwiązania, Warto poznać - prezentacje firm
Tagi: podłoga, podłogi, płytka podłogowa, płytki podłogowe, trawertyn