Start Arrow Budowa domuArrow Polecane projekty domków letniskowych: komfort na rekreacyjnej działce

Polecane projekty domków letniskowych: komfort na rekreacyjnej działce

Już mały domek letniskowy na działce rekreacyjnej umożliwia nam rozkoszowanie się wolnym czasem poza miastem. Dostępne w naszej pracowni projekty domków letniskowych, zróżnicowane pod kątem powierzchni, technologii budowy, rozkładu i liczby pomieszczeń, to szeroka oferta, spośród której wybrać można idealny domek na każdą działkę z przeznaczeniem na rekreację.

Projekt letniskowy DOM KT2-76

Projekt letniskowy DOM KT2-76

Najpopularniejsze projekty domów letniskowych to niewielkie, ale bardzo funkcjonalne parterówki. Jednym z nich jest cieszący się dużym zainteresowaniem projekt DOM KT2-76 – parterowy domek letniskowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 27,19 mkw.

Co ważne, ten niewielki projekt domku letniskowego wybudujemy na podstawie zgłoszenia. Projekty parterowych domów letniskowych, których powierzchnia nie przekracza 35 mkw, nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę.

Projekt letniskowy DOM KT2-76

Projekt letniskowy DOM KT2-76

Na stosunkowo niewielkiej przestrzeni architekci zaplanowali wygodny i przejrzysty układ wnętrza. Składa się na niego pokój wypoczynkowy połączony z praktycznie opracowanym aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka, a także spory wiatrołap, w którym znajdzie się miejsce na przechowywanie urlopowego wyposażenia. W każdym pomieszczeniu przewidziane jest okno, doświetlające wnętrze.

Projekt domku letniskowego zaplanowano w technologii tradycyjnej murowanej. Prosta konstrukcja budynku i dwuspadowy dach przyspieszają prace budowlane, a także obniżają koszty budowy. W projekcie ponadto przewidziano także wszystkie niezbędne instalacje, min: wod-kan, elektryczne, co.

Układ wnętrz

Układ wnętrz

Uwaga!

Pamiętajmy, że budowa domu letniskowego musi być zgodna z decyzją o warunkach zabudowy lub zapisami w miejscowym planie zagospodarowania. Zanim kupimy projekt domu letniskowego sprawdźmy, czy na naszej działce przeznaczonej pod zabudowę możemy realizować inwestycje rekreacyjne.

Następna »

Autor: Redakcja DOM.pl
Projekty: Pracownia projektów DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Grudzień 11, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampka na stolik Giba max.25W nikiel sat./opal-...

  • Promocja

    Lampa wisząca Kwiaty Folk

  • NEKLA plafon 40 bordo

  • Velio Abażur żyrandol 5 pł. czerń + chrom /...

  • Lampa wisząca Nautica

  • Plafon ISLA

Obejrzyj zdjęcia domowników