Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Projekt Wiera – zdjęcia wnętrz

Projekt Wiera – zdjęcia wnętrz

Projekt domu HR Wiera A z garażem to dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o oryginalnej bryle budynku.

(Projekt domu HR Wiera A z garażem znajdziesz w naszej bazie.)

Wielospadowy dach w projekcie Hr Wiera z garażem nadaje budynkowi ciekawy wygląd. Jednak oryginalna więźba narzuca wykonanie równie unikatowego projektu wnętrz w tym domu. Zobaczmy, jakie są propozycje na wystrój wnętrz domu według projektu HR Wiera.

Projekt domu HR Wiera A z garażem ma wjazd od strony południowej. Dzięki temu zlokalizowany na południu salon jest słoneczny i ciepły. Efekt uzyskano dzięki zastosowaniu niestandardowym oknom, które zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz urozmaicają budynek.

Autor: Projekt domu HR Wiera A z garażem - Pracownia Horyzont

Salon w projekcie HR Wiera A z garażem jest wzbogacony o efektowne schody nad kominkiem, które prowadzą na poddasze i ulokowaną tam nocną strefę mieszkania.

Autor: Projekt domu HR Wiera A z garażem - Pracownia Horyzont

Schody wewnętrzne rozpoczynają bieg od przedpokoju, przechodząc przez salon powodują jednak, że przestrzeń strefy dziennej zdaje się być pogłębiona przez dodatkową powierzchnię pomieszczeń na antresoli.

Autor: Projekt domu HR Wiera A z garażem - Pracownia Horyzont

Główną część parteru stanowi w tym projekcie rozległa strefa dzienna, łącząca salon z jadalnią, przy których znajduje się kuchnia.

Autor: Projekt domu HR Wiera A z garażem - Pracownia Horyzont

Względem pozostałej części budynku, pokój dzienny został obniżony. Autorzy projektu uzyskali w ten sposób bogatą i pogłębioną przestrzeń. Antresolowe otwarcie przedpokoju na piętrze na pokój dzienny tylko powiększa ten efekt.

Autor: Projekt domu HR Wiera A z garażem - Pracownia Horyzont

 

Autor: http://gotowe-projekty-domow.pl/
znajdź projekt w naszej bazie

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 13, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 (5)
  • 4.6/5
Loading...Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

Wnętrza: dyskusje na forum budowlanym
  • Ściana wodna w sypialni

    Hey co myślicie o pomyśle umieszczenia ściany wodnej w sypialni? Chciałbym taką ściankę wykonać samodzielnie na zasadzie, żeby w ściance działowej wstawić element szkła po którym spływałaby woda. Nie wiem jednak gdzie tego szukać. Może ktoś z Was wykonywał już taką ozdob...

  • Dodatki do salonu na ożywienie

    Witam. Mamy dość pusty salon u siebie, co podyktowane jest raczej niechęcią do zagracania i upodobaniem do minimalizmu. Nadal wolelibyśmy uniknąć zapełniania przestrzeni, natomiast chcielibyśmy ją jakoś ożywić. Żeby nie było uczucia pustki. W grę wchodzą więc jakieś dodatki, meble...

Polecane Produkty