Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Projekt wnętrza dla 3-osobowej rodziny

Projekt wnętrza dla 3-osobowej rodziny

Jak urządzić mieszkanie dla małżeństwa z jednym dzieckiem? Każdy domownik musi mieć swój kąt, w którym będzie się czuł jak u siebie.

Pojawienie się dziecka na świecie zmienia nie tylko nasze życie, ale również cztery kąty. Tak było i w przypadku młodego małżeństwa z Rudy Śląskiej, którzy zdecydowali się na całkowity remont mieszkania.

Mieszkanie zostało przebudowane – dwa przestronne pokoje zmieniono na trzy nieco mniejsze, by wydzielić przestrzeń dla córki, która jest już w wieku przedszkolnym.

Projekt wnętrza przygotowany przez architektów z pracowni Ekskluzywne Wnętrze został tak przygotowany, by jak najlepiej wykorzystać przestrzeń na przechowywanie rzeczy, nie zatracając jednocześnie lekkości i nowoczesnego charakteru wnętrza.

Istotne w tym projekcie są intensywne kolory wnętrz oraz wykorzystane materiały wykończeniowe odbijające światło, dzięki który przestrzeń jest optycznie powiększona.

Aranżacja salonu w brązach

Salon wygląda naturalnie dzięki zastosowanym brązom i materiałom wykończeniowym. Nowoczesne wnętrze podkreślone jest dekoracyjnym oświetleniem, zwracającym uwagę na oryginalną ścianę. Podwieszany sufit z zamontowanymi punktami świetlnymi tworzy nastrój.

Autor: Pracowania Ekskluzywne Wnętrze

Aranżacja sypialni

Sypialnia, w której szafki, schowki, zrobione są w taki sposób, aby zdawało się ich nie być. Zamiast obrazów dana została fototapeta.

Autor: Pracownia Ekskluzywne Wnętrze


Aranżacja pokoju dziecka

Pokój dziecka jest zaplanowany na wiele lat. Zmiana dekoracji czy dodatków pozwoli na urządzenie kącika dla nastolatki. Teraz jest to pokój dla dziewczynki w wieku przedszkolnym, w którym warto zwrócić uwagę na podwieszany sufit w kształcie gwiazdy.

Autor: Pracownia Ekskluzywne Wnętrze

Aranżacja małej kuchni

Mała kuchnia również może być urządzona w kolorach. Zielone elementy podkreślają jej nowoczesny styl, nie obciążając optycznie powierzchni. Jaśniejsze szafki wiszące nadają lekkości zabudowie.

Autor: Pracownia Ekskluzywne Wnętrze

Aranżacja małej łazienki

Mała łazienka z pełnym wyposażeniem. Dużo przeszkleń i jasny błękit efektownie podświetlony punktami powiększają optycznie łazienkę. Warto zwrócić uwagę na dekoracyjny parawan nawannowy, dzięki któremu w małej łazience połączono funkcje wanny i kabiny prysznicowej.

Autor: Pracownia Ekskluzywne Wnętrze

Projekt wnętrza:
Pracownia „Ekskluzywne Wnętrze”
www.ekskluzywnewnetrze.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Komentarze

Najnowsze komentarze

Gość Dom.pl Odpowiedz 2012-02-15 14:43:37

a co tu jest ekskluzywne ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wnętrza: dyskusje na forum budowlanym
  • Wąska szafa w sypialni

    Drodzy, w sypialce zmieści mi się szafa o szerokości maks. 85 cm. Chcę ją zrobić na zamówienie i teraz pytanie - drzwi rozsuwane czy otwierane normalnie? Dodam, że w pokoju jest bardzo mało miejsca i drzwi otwierane mogą się nie do końca otwierać.... Natomiast rozsuwane, przy tak ...

  • Jaki stół do małego salonu?

    Macie jakieś pomysły na stół w małym salonie? Mam wielu znajomych, którzy często mnie odwiedzają więc szukam rozkładanego. Kilka propozycji już mam, ale ciągle szukam czegoś oryginalnego....

Polecane Produkty