Start Arrow WnętrzaArrowGaleria WnętrzArrow Ściany w salonie niekoniecznie jasne

Ściany w salonie niekoniecznie jasne

Obecnie kolorowe ściany pojawiają się bardzo często w sypialniach i pokojach dziecięcych.  Rzadziej rozwiązanie to stosujemy w salonach i jadalniach.  Tam najczęściej stawiamy na biel i bardzo jasne kolory – boimy się, że ciemniejsze spowodują że wnętrze będzie wyglądało nieco ponuro i mało klasycznie.  Czasem pojawia się obawa, że w ten sposób zmniejszymy optycznie wnętrze. Spróbujmy się jednak przekonać do ścian innych niż jasne – odpowiednio zestawione mogą dać naprawdę ciekawy efekt.

Ściany w kolorze śliwkowym? A dlaczego nie? Miłośnicy nowoczesnych aranżacji powinni dodatkowo spróbować wprowadzić do wnętrza geometryczne wzory, na przykład poziome paski w tym kolorze.

Autor: Matkowski Meble

Tapeta w geometryczne wzory na jednej ze ścian, pozostałe ściany w kolorze odpowiadającym wzorowi z tapety. Takie zestawienie wygląda świetnie z meblami z jasnego drewna. Warunek konieczny - kolory nie powinny być zbyt ostre, postawmy raczej na lekko przydymione odcienie.

Autor: Matkowski Meble

Jasnobrązowe ściany to najlepsza oprawa dla klasyki. To rozwiązanie bezpieczne, jednak nie ma nic wspólnego z nudą.

Autor: Barlinek

Białe meble wyglądałyby mdło wśród jasnych ścian. Dobrze prezentują się na ciemniejszym tle - wśród szarości lub odcieni fioletu.

Autor: Mebin

Tapeta we wzór z cegieł nie musi wyglądać banalnie. Stanowi ciekawe tło dla sztuki nowoczesnej i podkreśla kolor brązowych mebli.

Autor: Barlinek

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 8, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: galeria wnętrz

Obejrzyj zdjęcia domowników

Polecane Produkty