Start Arrow Wiadomości Arrow To nie przelewki – nowe kosze zlewowe w ofercie Galeco

To nie przelewki – nowe kosze zlewowe w ofercie Galeco

Kosz zlewowy to jeden z elementów systemu rynnowego, przeznaczony do odwadniania dachów płaskich i tarasów. Dzięki niemu woda, gromadząca się podczas obfitych opadów deszczu, ma czas na spłynięcie do rur spustowych i nie przelewa się na fasadę budynku. Do stałego asortymentu firmy Galeco dołączają właśnie dwa nowe modele koszy zlewowych.

Kosz zlewowy STAL, fot. Galeco

Nowe kosze zlewowe to elementy uzupełniające ofertę flagowych systemów: Galeco STAL i Galeco STAL2. Model pierwszy wyposażony został w wyjście, przeznaczone do połączenia z okrągłą rurą o średnicy 100 mm. Drugi z kolei łączy się kwadratową rurą spustową o wymiarach 80×80 cm. Oba produkty dostępne są w najpopularniejszej gamie kolorystycznej. Kosze zlewowe, dedykowane systemowi STAL, dostępne są bowiem w kolorach: czekoladowy brąz, czarny oraz grafitowy. STAL2 to natomiast kosze  czarne i grafitowe.

Galeco nieustannie rozbudowuje i udoskonala gamę swoich produktów, oferując klientom rozwiązania, które w pełni odpowiadają ich potrzebom.

Cena: 319,80 zł brutto – kosz zlewowy Galeco STAL
Cena: 319,80 zł brutto – kosz zlewowy Galeco STAL2

Kosz zlewowy STAL2, fot. Galeco

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 12, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dachy i rynny: dyskusje na forum budowlanym
  • Komin

    witam czy jest na forum jakis specjalista od kominow ktos kto sie zna na tym mialabym pewne pytanko bardzo prosze o odpowiedz jezeli ktos taki jest....

  • Kształt rynny ma znaczenie?

    Shalom.   Mam pytanie: cz kształt rynien ma znaczenie dla ich drożności i w ogóle dla ich funkcjonowania? A jeżeli tak, to które polecacie? Półokrągłe, kwadratowe?   I druga sprawa: czy znacie jakąś dobrą firmę w Krakowie i/lub okolicach, która specja...

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: dachy i system rynnowy

Obejrzyj zdjęcia domowników

Polecane Produkty