Start Arrow Wiadomości Arrow Uchwyty ubrane w klasykę

Uchwyty ubrane w klasykę

Styl klasyczny jest drobiazgowy. We wnętrzu urządzonym w tej stylistyce należy zadbać o detale zamykające całość kompozycji. Właśnie dla miłośników przemyślanych i jasno zdefiniowanych przestrzeni powstały najnowsze kolekcje uchwytów Anello oraz Risa marki Gamet S.A.

W krainie łagodności

Kolekcja uchwytów Anello charakteryzuje się łagodną, lekko zaokrągloną linią. Stylistykę uchwytów uatrakcyjniają cztery dekoracyjne obręcze oraz kuliste nóżki. Uchwyty dostępne są w kolorach: od patyny, antycznego mosiądzu, starego srebra, niklu lub miedzi patynowanej aż do czerni. Kolekcja Anello doskonale pasuje do klasycznych frontów. Elegancka linia kolekcji dobrze będzie prezentować się z meblami kuchennymi oraz stylizowanymi komodami.

Klasyczny detal

Kolekcja Risa również została zaprojektowana z myślą o klasycznych wnętrzach. Wzdłuż pociągłych brzegów uchwytu znajduje się podwójny frez podkreślający opływowy kształt detalu. W zależności od rodzaju wykorzystanego materiału i koloru frontu można przebierać w szerokiej gamie kolorystycznej uchwytów z kolekcji Risa – od różnych wybarwień patyny przez srebro i czerń.

Uzupełnieniem obu kolekcji jest gałka meblowa o ergonomicznym kształcie GR49. Górną, półokrągłą część gałki wykończono delikatnym frezem. Gałka dostępna jest w tych samych rodzajach pokryć co uchwyty Anello i Risa. Dzięki temu możemy tworzyć zgrane komplety dekoracyjne.

We wnętrzu klasycznym dbałość o styl powinna być widoczna w każdym elemencie.

Uchwyt z kolekcji RISA UR50, fot. Gamet S.A.

Uchwyt Anello marki Gamet S.A. idealnie komponuje się z klasycznymi meblami, fot. Gamet S.A.

Gałka GR49, fot. Gamet S.A.

Uchwyt z kolekcji Anello UR49, fot. Gamet S.A.

Źródło:Gamet S.A.

Gamet S.A.
Wszystkie komunikaty (4915)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 9, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Formalności: dyskusje na forum budowlanym
  • Budowa domu czy podniesie dachu

    Witam. Z mężem planujemy mieć swój kąt lecz nie wiemy co będzie tańsze. Możemy podnieść dach w domu jednorodzinnym tak aby poddasze było użytkowe lecz trzeba by było podnieść na 7 pustaków i dobudować wejscie albo wybudować dom dodam że budowa domu była by na tej samej działce...

  • O zarabianiu na wynajmie mieszkania

    W artukule http://www.dom.pl/polacy-inwestuja-w-mieszkania-na-wynajem-ile-mozna-zarobic.html jest o tym, że można zarobić wynajmując komuś mieszkanie. A ja powiadam, że owszem, można zarobić pod warunkiem, że najemca będzie płacił a jak nie będzie płacił, to pod warunkiem, że komorni...

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: pokój dzienny

Obejrzyj zdjęcia domowników

Polecane Produkty