Start Arrow Wiadomości Arrow Deweloperzy kuszą promocjami

Deweloperzy kuszą promocjami

Targi mieszkaniowe to zestawienie najbardziej interesujących projektów realizowanych w Poznaniu i okolicach. Ogromna konkurencja ofert sprawia, że deweloperzy prześcigają się nie tylko w oryginalnych projektach i atrakcyjnych stoiskach targowych, ale też w promocjach i nowościach. Warto więc sprawdzić jakie korzyści czekają na nas w poznańskiej Arenie.

1__4__2.jpg

W ostatni weekend września odbędą się w Poznaniu Wielkopolskie Targi Mieszkaniowe organizowane przez firmę redNet tabelaofert.pl. To już druga impreza w tym miesiącu, kiedy w jednym miejscu i czasie będzie można poznać ofertę większości deweloperów z regionu. Inwestorzy obiecują, że dwa dni wystawy to przede wszystkim możliwość poznania najkorzystniejszych ofert i pozyskania interesujących rabatów.

Hitem może okazać się oferta firmy Kalbud. Deweloper realizuje osiedle Kalinowe w Rokietnicy. Z zakończonego w czerwcu I etapu – w sumie 192 mieszkań – sprzedał już niemal wszystkie, co na poznańskim rynku nie zdarza się często.

Na targach zaprezentujemy mieszkania z I części II etapu – w sumie 72 lokale. Rozpoczniemy też ich oficjalną sprzedaż. Przy stoliku będzie można dokonać wstępnej rezerwacji. Obecnie mamy już zarezerwowanych około 20 proc. mieszkań, które będą zrealizowane do maja 2009 roku – mówi Tomasz Wnuk, dyrektor ds. handlowych w Kalbudzie.

Deweloperzy przygotowali także targowe niespodzianki – promocje i atrakcyjne rabaty na zakup mieszkań podczas targów. Nickel Development tylko podczas targów będzie oferował wybrane mieszkania w niektórych inwestycjach z oferty z rabatami od 6 do nawet 10 procent. Ciekawie przedstawia się też promocja na mieszkania poddaszowe na budowanym przez PTB Nickel Osiedlu Księżnej Dąbrówki w gminie Dopiero. Mieszkania te oferowane będą z bonusem – niespodzianką. Wystarczy przyjść na stoisko lub do biura sprzedaży, aby przekonać się, czego niespodzianka dotyczy. Ponadto Nickel Development oferuje swoim klientom karty rabatowe programu Nickel Partner, dzięki którym klienci będą mogli taniej i z fachowym doradztwem urządzić mieszkania.

Dzięki współpracy z takimi firmami, jak Sęk, Cermag, Model1 czy Nickel Design jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom bardzo korzystne rabaty na materiały wykończeniowe i urządzanie mieszkania – tłumaczy Agnieszka Węgrowska z firmy Nickel Development.

Nowe inwestycje zaprezentuje również Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk, które dotychczas buduje osiedle domów jednorodzinnych Przy Lesie w Kamionkach. Na targach deweloper przedstawi domy jednorodzinne na osiedlu Kameralnym w Szczepankowie oraz domy jednorodzinne w różnych formach zabudowy na osiedlu Przyjaznym w Skórzewie.Na pewno warto zwrócić także uwagę na stoisko dewelopera Verona Building, który w Poznaniu realizuje oryginalny apartamentowiec – Casa Verona. Kilka dni temu w obecności władz Poznania wmurowano uroczyście kamień węgielny pod inwestycję. Casa Verona to modelowy apartamentowiec – doskonale zlokalizowany, o nowoczesnej i stylowej architekturze, ekskluzywnie wykończony. Będzie on na pewno wyróżniać się oryginalnym projektem we włoskim stylu. Na targi deweloper przygotował dokładną makietę inwestycji oraz szczegółowe wizualizacje.

UWI Inwestycje zaprasza do współpracy studentów oraz młode małżeństwa kupujące swe pierwsze mieszkanie. Studentom, którzy jesienią kupią mieszkanie w Naramowicach przy ul. Bolka inwestor zamieni ceny netto na brutto. To oszczędność 7 procent. Inwestycja przy Bolka zlokalizowana jest blisko kampusu UAM na Morasku. Zgodnie z ofertą ,,Pierwsze Mieszkanie” skierowaną do młodych małżeństw za klientów, którzy zdecydują się zakupić mieszkanie przy ul. Bolka firma zapłaci przez pierwsze dwa lata kredytu połowę jego odsetek.

Podczas siódmej edycji wielkopolskich Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl mocno zaznaczy swoją obecność firma World Iris Development wraz ze swym nowym projektem Malta Blue. Deweloper przygotował doskonałą ofertę dla osób poszukujących własnego „M”. Specjalną, tylko targową promocją, będzie program rabatowy. Ekspozycja targowa została przygotowana w sposób, który pozwoli zainteresowanym możliwie najdokładniej zapoznać się z ofertą. Na szukających mieszkania czeka makieta inwestycji nad poznańską Maltą. Dla urzeczonych urokami Błękitnego Osiedla powstaje kolejne udogodnienie – na początku października zostanie otwarte mieszkanie wzorcowe. Podczas targów można umówić się z przedstawicielem firmy na spotkanie połączone ze zwiedzaniem „przyszłego domu”.

Autor: Wielkopolskie Targi Mieszkaniowe


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 25, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: instalacje elektryczne