Start Arrow Wiadomości Arrow Lider Rynku Stolarki i Złoty Laur Klienta

Lider Rynku Stolarki i Złoty Laur Klienta

Lider Rynku Stolarki to dowód uznania profesjonalistów, przekładającego się na wyniki handlowe. Tytuł ten przyznawany jest bowiem producentom i dostawcom branży stolarki budowlanej na podstawie rankingu wysokości sprzedaży prowadzonego pod patronatem Związku Polskie Okna i Drzwi.

Pianki i silikony marki Soudal były najczęściej wybierane przez profesjonalistów z branży okniarskiej.

Produkty Soudal zostały również docenione przez indywidualnych nabywców. W badaniu przeprowadzanym co roku przez Grupę Media Partner, wydawcę Przeglądu Gospodarczego Gazety Prawnej firma zdobyła Złoty Laur Klienta 2006 w kategorii silikony i pianki. Celem opracowanej przez Instytut Gallupa ankiety, przeprowadzanej od stycznia do czerwca w największych salonach i centrach sprzedaży, było zbadanie satysfakcji klientów i konsumentów z jakości produktów oraz usług.

Jesteśmy dumni, że produkty firmy Soudal zostały docenione przez wszystkich naszych kontrahentów. Mam tu na myśli konsumentów, pracowników składów i marketów budowlanych oraz profesjonalnych użytkowników końcowych z różnych gałęzi przemysłu. W ciągu 10 lat naszej obecności na polskim rynku Soudal wielokrotnie wyznaczał nowe kierunki rozwoju całej branży budowlanej, opracowując innowacyjne produkty, stale dbając o najwyższą jakość produktów i serwisu. Ostatnio otrzymane wyróżnienia są nagrodą za zaangażowanie wszystkich naszych pracowników i motywacją do jeszcze lepszej pracy, aby te tytuły przypadły nam również w przyszłym roku – mówi Piotr Drzewowski, Prezes Zarządu firmy Soudal.

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 21, 2006
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty