Start Arrow Wiadomości Arrow Nagroda dla architektów

Nagroda dla architektów

Trwa 11. edycja Konkursu o Nagrodę Architektoniczną im. Małgorzaty Baczko i Piotra Zakrzewskiego organizowanego przez Fundację dla Polski.

mlody_architektDo 17 lipca 2009 roku młodzi architekci i inżynierowie budowlani mogą zgłaszać projekty z dziedziny budownictwa społeczno-publicznego, renowacji starego budownictwa i jego adaptacji na cele społeczne, a także rewaloryzacji blokowisk. Główną nagrodą jest 10 tys. zł z przeznaczeniem na rozwój zawodowy i intelektualny laureata – podaje Gazeta Wyborcza, patron medialny konkursu.

Dodatkowo – czytamy dalej w dzienniku – w ramach 11. edycji Konkursu zostanie przyznana równorzędna nagroda w wysokości 10 tys. zł za projekt poświęcony rewitalizacji budynków mieszkalnych pochodzących z wczesnych lat powojennych (np.: budynki wielkopłytowe) i użyteczności publicznej (szkoły „tysiąclatki”, stare dworce). Podstawowym kryterium oceny jury w tej kategorii będzie ocena możliwości zastosowania rozwiązań proponowanych przez autora projektu.

Regulamin konkursu i wszelkie dodatkowe informacje dotyczące tegorocznej edycji można uzyskać na stronie www.fdp.org.pl, w biurze Fundacji dla Polski pod numerem telefonu 022 542 58 80 lub mailowo: fundusz.baczko@fdp.org.pl.

Autor: Gazeta Wyborcza


Wszystkie komunikaty (6586)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 14, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: woda i kanalizacja w domu