Start Arrow Wiadomości Arrow Nowy portal społecznościowy

Nowy portal społecznościowy

budowa_remontJesteśmy już z Państwem ponad 8 lat!

Przez ten cały czas staraliśmy prowadzić nasze portale tak, by jak najlepiej angażowały się w proces budowy Waszego domu.

Wybór projektu jest pierwszym bardzo istotnym etapem na drodze do własnego domu. Tym większa dla nas radość, że to właśnie nasz portal www.Dom.pl zyskał Państwa zaufanie w tym zakresie.  Informacje zawarte na naszych stronach przeznaczone są jednak nie tylko dla budujących. Doradzamy również, jak remontować, urządzać, dbać i odpoczywać w swoich czterech kątach.

Wszystkie te tematy sprawiły, że wokół naszych portali www.Dom.pl, www.IdealnyDom.pl, www.SolidnyDom.pl zgromadziła się społeczność budująca i urządzająca swój dom czy mieszkanie, kupująca meble i szukająca inspiracji, odnawiająca ściany i dbająca o ogród. Z wielką radością informujemy, że właśnie dla tej grupy stworzyliśmy zupełnie wyjątkowy portal społecznościowy www.Moj.Dom.pl. Stworzyliśmy go specjalnie dla Państwa!

Dlaczego? Bo to właśnie Wy go możecie tworzyć – my udostępniliśmy jedynie proste narzędzia.

Darmowa rejestracja pozwoli Państwu na stworzenie własnego profilu, dodatkia w jego ramach m.in. galerii zdjęć, grup tematycznych i dołączanie do tych już istniejących, dzielenie się informacjami o istotnych wydarzeniach na rynku budowlanym (i nie tylko), prowadzenie dyskusji i komentowanie wypowiedzi pozostałych użytkowników. Macie więc Państwo możliwość podzielenia się swoimi planami i doświadczeniami z budowy domu, zamieszczania zdjęć z jego realizacji, urządzania i… z parapetówki. Bo portal jest dla ludzi i tworzony przez nich, więc znajdzie się tam wszystko to, co ich, co Państwa, interesuje.

W dzisiejszym zabieganym świecie mamy ograniczoną możliwość na zawarcie nowych – perspektywicznych czy przyjacielskich kontaktów. W przypadku rozpoczęcia tak angażującej inwestycji, jak budowa domu, czasu na to mamy jeszcze mniej. A przecież zrzeszenie ludzi o podobnych zainteresowaniach i problemach pomaga w ich rozwiązywaniu, poszukiwaniu ciekawych inspiracji czy też dzieleniu się doświadczeniami.

grupyTak ogólnodostępne medium, jak Internet, daje nam mnóstwo możliwości, dlatego, chcemy zaznaczyć, że główny cel, jaki postawiliśmy przed sobą tworząc portal www.Moj.Dom.pl, to umożliwienie Państwu dotarcia do tych, którzy zmagają się z podobnymi problemami, mają podobne wątpliwości i mnóstwo pomysłów na ich rozwiązywanie.

Kto wie? Być może nawiązane kontakty z pozostałymi użytkownikami, bliskimi i tymi znacznie dalszymi sąsiadami, pomogą Państwu w podejmowaniu kolejnych decyzji na drodze do własnego domu. Oddając do dyspozycji portal www.Moj.Dom.pl zależało nam, aby towarzyszył on Państwu w jej pokonywaniu.

Zapraszamy do rejestracji i do zobaczenia w naszym wirtualnym domu.
Zespół DOM.pl

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 25, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty