Start Arrow Wiadomości Arrow Współpraca Agory i DOM.pl

Współpraca Agory i DOM.pl

Domiporta.pl i GazetaDom.pl uruchomiły nowe sekcje, w których udostępniły prawie 8 tys. projektów domów i budynków użytkowych, stworzonych przez najlepsze polskie pracownie architektoniczne. To efekt współpracy serwisów nieruchomości Agory z portalem DOM.pl.

projekt_domuNasz portal Dom.pl udostępnił serwisom Domiporta.pl i GazetaDom.pl bazę zawierającą ok. 8 tysięcy gotowych projektów domów. Dzięki temu oba serwisy nieruchomościowe Agory uruchomiły specjalną sekcję „Projekty domów”.

Sekcja posiada praktyczną wyszukiwarkę, która dzięki licznym kryteriom i opcjom wyszukiwania dostarcza precyzyjnych wyników, a także funkcjonalny schowek, który zapamiętuje ulubione projekty użytkownika serwisu.

„Projekty domów” to gwarancja najniższych cen projektów architektonicznych na rynku (identyczne jak w autorskim biurze). Dodatkowo w przypadku znalezienia przez użytkowników identycznego projektu w niższej cenie, serwisy obniżają jego cenę.

Użytkownicy nowych sekcji w serwisach GazetaDom.pl oraz Domiporta.pl mogą liczyć również na fachowe doradztwo ekspertów DOM.pl przez infolinię, czat online oraz pocztę email.

Autor: Redakcja DOM.pl


Wszystkie komunikaty (6577)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 4, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty