Start Arrow Wiadomości Arrow Internetowe Targi Nieruchomości – II edycja

Internetowe Targi Nieruchomości – II edycja

Już w poniedziałek 12 października rozpoczyna się druga edycja Internetowych Targów Nieruchomości organizowanych przez serwis GazetaDom.pl. Targi o ogólnopolskim zasięgu będą trwały siedem dni, ich zakończenie planowane jest na 18 października. To najlepsza okazja dla deweloperów do zaprezentowania swoich ofert szerokiej grupie poszukujących własnego lokum!

Zorganizowana w maju tego roku, pierwsza edycja Targów cieszyła się dużym zainteresowaniem, a Internet okazał się najlepszym sposobem na dotarcie do bardzo wielu potencjalnych klientów. W Targach wzięło udział 51 wystawców, którzy złożyli łącznie ponad 3 tys. ofert. Wydarzenie zostało docenione przez ponad 70 tys. Internautów*. Tym razem organizatorzy planują zachęcić jeszcze większą liczbę deweloperów i klientów. Swoje oferty przedstawią także gminy z całej Polski.

Internetowe Targi Nieruchomości trwają od 12 do 18 października.

Internetowe Targi Nieruchomości trwają od 12 do 18 października.

Targi odbędą się w portalu o dużym potencjale. GazetaDom.pl jest odwiedzana przez ponad milion użytkowników miesięcznie**. Organizator imprezy gwarantuje dużą dostępność oraz darmowy wstęp dla każdego użytkownika Internetu. Zainteresowane firmy będą miały możliwość szczegółowej prezentacji i zapoznania klientów ze swoją marką. Każdemu wystawcy  zostanie zapewnione własne stoisko targowe, na którym za pomocą artykułów, wizualizacji i filmów będzie można zaprezentować nieograniczoną liczbę ofert.

Dodatkowo, na wszystkich chętnych czekać będą najnowsze analizy sytuacji na rynku nieruchomości, informatory dla kupujących mieszkanie oraz możliwość uzyskania porad ekspertów i komunikacji z deweloperami. Na www.targinieruchomości.gazeta.pl Firmy będą miały możliwość zaprezentowania się w branży i zbudowania własnego wizerunku, a klienci  okazję dotarcia do wielu ciekawych propozycji, które będą mogli porównać i z których będą mogli wybrać tę najlepszą.

* źródło: Megapanel PBI/Gemius, maj 2009, użytkownicy (real users) serwisu TargiNieruchomosci Gazeta.pl: 71 956.
** źródło: Megapanel PBI/Gemius, lipiec 2009, użytkownicy (real users) serwisów Grupa Gazeta.pl – Budownictwo: 1 275 294.

Autor: Internetowe Targi Nieruchomości


Wszystkie komunikaty (5879)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 11, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: rośliny do domu i ogrodu

Obejrzyj zdjęcia domowników