Start Arrow Wiadomości Arrow Internetowe Targi Wnętrz

Internetowe Targi Wnętrz

W dniach 16-22 listopada odbędą się Internetowe Targi Wnętrz. To idealna propozycja dla tych, którzy nie mają pomysłu na urządzenie mieszkania lub chcą dokonać zmian w swoim M przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Wydarzenie jest także dobrą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w dziedzinie aranżacji wnętrz.

targi wnetrzTargi wnętrzarskie, po raz pierwszy organizowane przez Domosferę, odbędą się w internecie. Ten alternatywny sposób organizowania wystawy zapewnia nieograniczony dostęp zainteresowanym z całej Polski oraz gwarantuje możliwość przeglądania ofert bez potrzeby wychodzenia z domu. Czy internet to nie najszybszy i najprostszy sposób na zaplanowanie zmian w domu?

Wszystkie oferty będą eksponowane w sześciu pokojach tematycznych. Każdy z nich będzie zorganizowany według kategorii i działów, umożliwiając odwiedzającym szybkie i proste dotarcie do interesującego produktu. Dodatkowym atutem są ciekawe i przejrzyste formy prezentacji, takie jak artykuły, filmy oraz wizualizacje. Wszystko sprawia, że zainteresowani mogą liczyć na dokładne zapoznanie się z najnowszymi ofertami wystawców.

Na wszystkich chętnych czekają ciekawe pomysły na aranżacje, duży wybór mebli, materiałów wykończeniowych i artykułów dekoracyjnych, oferowanych przez grupę najlepszych producentów i dystrybutorów. Na tych, którzy chcą wiedzieć więcej, będą czekać fora i specjaliści, gotowi odpowiedzieć na każde pytanie. Realizator zapewnia także możliwość kontaktu z wystawcami.

Jeżeli szukasz oryginalnych prezentów gwiazdkowych dla bliskich, na pewno znajdziesz je wśród bogatej oferty Targów!
Na Targi zaprasza Domosfera, jeden z wiodących serwisów wnętrzarskich w Polsce, który odwiedza miesięcznie 275 tys. internautów*.

Odwiedź nas: http://www.targiwnetrz.gazeta.pl !

* Źródło: Megapanel PBI/Gemius, sierpień 2009

Patronem medialnym targów jest DOM.pl

Autor: Internetowe Targi Wnętrz


Wszystkie komunikaty (6323)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Listopad 16, 2009
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: mała architektura, taras i ogród zimowy