Start Arrow Wiadomości Arrow Targi Twój dom 2010

Targi Twój dom 2010

Międzynarodowe Targi Budownictwa TWÓJ DOM 2010
23 25 kwietnia, Bielsko-Biała
Hala Wystawowa pod Dębowcem

Nowa lokalizacja zapewnia wystawcom wysoki standard wystąpienia targowego, a gościom targowym wygodny dojazd i ponad 600 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Przygraniczne położenie Bielska-Białej stwarza okazje do spotkań z kontrahentami z Czech i Słowacji i Austrii, licznie odwiedzającymi tę imprezę.

W targach bierze udział prawie 200 firm budowlanych z różnorodną ofertą, skierowaną zarówno dla tych, którzy budują, jak i osób poszukujących rozwiązań przy wykańczaniu i remoncie.

Wśród wystawców są zarówno producenci i dystrybutorzy materiałów i urządzeń budowlanych, jak i firmy oferujące gotowe domy na sprzedaż oraz firmy wykonawcze, a także banki specjalizujące się w kredytowaniu inwestycji.

targi budowlaneOdwiedzając targi, można poznać nowoczesne technologie, innowacyjne materiały, energooszczędne systemy grzewcze, oryginalne propozycje wykańczania i aranżacji wnętrz. Jednak przede wszystkim można zasięgnąć porad i opinii u specjalistów w wielu branżach, a także uzyskać pełną informację na temat wybranego produktu u producenta.

Hasłem przewodnim targów są Innowacje i Nowe Technologie w Budownictwie, w związku z tym odbędzie się specjalna konferencja, na której temat ten zostanie poruszony przez przedstawicieli świata nauki i ekspertów. Zaprezentowane zostaną również najnowsze rozwiązania budowlane, oferowane przez wystawców. Dla przedstawicieli samorządów miast i gmin przygotowana została przez Euroregion Beskidy specjalna konferencja „Dom Beskidzki w Nowoczesnej Technologii” z propozycjami zastosowania energooszczędnych, innowacyjnych rozwiązań w budownictwie regionalnym.

Organizator targów zaprasza wszystkich gości do uczestnictwa w konkursie targowym, w którym można wygrać cenne nagrody, jak na przykład bon budowlany o wartości 2000 zł, kabina natryskowa, drzwi antywłamaniowe i wiele innych.

INFORMACJE TARGOWE

Targi odbędą się w dniach 23-25 kwietnia w nowej Hali Widowiskowo-Sportowej w Bielsku-Białej, przy ul. Karbowej 26 bezpośrednio pod Dębowcem,
w godz. 10-18.

Autor: ASTRA Biuro Promocji i Wystaw


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 12, 2010
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty