Start Arrow Wiadomości Arrow Odmień z nami swoje wnętrze!

Odmień z nami swoje wnętrze!

Wiosenne porządki? Powiew świeżego powietrza w Twoim domu? W poniedziałek, 26 kwietnia rozpoczęła się druga edycja Internetowych Targów Wnętrz. Wszystko, czego potrzebujesz, dostępne w jednym miejscu!

Moc pomysłów za jedno kliknięcie

Targi wnętrz to idealna propozycja dla tych, którzy szukają inspiracji w aranżowaniu wnętrz. Dlatego podczas Internetowych Targów Wnętrz najnowsze oferty producentów wiodących marek w Polsce zostały zebrane w jednym miejscu. Na stronie www.TargiWnetrz.Gazeta.pl na każdego internautę czekają oryginalne i ciekawe pomysły, dostępne za darmo, bez potrzeby wychodzenia z domu. Szybkie i proste dotarcie do interesującego produktu umożliwia odwiedzającym katalog podzielony na dziewięć pokoi tematycznych. Wśród nich m.in. Salon, Kuchnia, Sypialnia, Łazienka oraz nowość – Ogród. Ten specjalnie przygotowany z myślą o nadchodzącym lecie dział pomaga zaplanować zmiany także na zewnątrz domu.

internetowe targi wnetrz

Dobrze, aby w trudnym wyborze pomógł specjalista. Dlatego każdy ma możliwość skontaktowania się z wystawcą na forum. Dodatkowym atutem Targów są przejrzyste formy prezentacji, takie jak filmy i wizualizacje. Internet zapewnia wiele możliwości, jest idealnym rozwiązaniem dla chcących szybko, lecz efektywnie, zaprojektować zmiany we własnym mieszkaniu.

Domosfera – sukces gwarantowany

Organizatorem Internetowych Targów Wnętrz już po raz drugi jest Domosfera, jeden z najpopularniejszych serwisów wnętrzarskich w Polsce*. Pierwsza, jesienna edycja Targów cieszyła się zainteresowaniem ponad 130 tys. unikalnych użytkowników** i zakończyła się sukcesem. Produkty oraz gotowe aranżacje zostały zaprezentowane przez 24 wiodących producentów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Znajdziesz nas na stronie: http://www.targiwnetrz.gazeta.pl/! Czekamy na Ciebie do 9 maja!

* Dane: Megapanel PBI/Gemius, Kategoria: Wyposażenie wnętrz i ogród, styczeń 2010
** Dane: Gemius Traffic, listopad 2009, unikalni użytkownicy (cookies).


patron_internetowy

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 25, 2010
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty