Start Arrow Wiadomości Arrow 3 kroki do czystej elewacji

3 kroki do czystej elewacji

Oczyszczanie, gruntowanie, malowanie – to czynności, które są podstawą uzyskania elewacji wolnej od korozji mikrobiologicznych. Kompleksowe rozwiązanie w walce z grzybami proponuje firma ARSANIT.

fot. ARSANIT

Oczyszczanie mikrobiologiczne

AntiGLO to preparat, który służy do oczyszczania konstrukcji budowlanych, takich jak: kamień, beton, cegła, tynki akrylowe, silikonowe, silikatowe i mineralne. Usuwa korozje mikrobiologiczne oraz zabezpiecza elewacje przed powstaniem nowych glonów i grzybów.

fot. ARSANIT

Gruntowanie

JOKERGrunt-SNZ przeznaczony jest do gruntowania wszelkich podłoży mineralnych pod wyroby silikonowe. Produkowany jest na bazie specjalnie wyselekcjonowanej dyspersji krzemoorganicznej. Wzmacnia i wyrównuje chłonność powierzchni oraz zapewnia wysoką przyczepność nałożonej farby.

fot. ARSANIT

Malowanie

JOKERFarb-SNZ to silikonowa farba fasadowa. Produkt przeznaczony jest do malowania m.in. powierzchni: gipsowych, betonowych, tynków cementowych, cienkowarstwowych tynków mineralnych i dyspersyjnych. Dzięki właściwościom samoczyszczącym wyrobu, elewacja długo zachowuje świeżość i jest chroniona przed grzybami, glonami oraz pleśniami. Preparat zawiera biocydy typu in can, hamujące rozwój mikroorganizmów. Aby powstrzymać ich utratę, spowodowaną czynnikami atmosferycznymi, do farby został dodany również biocyd in film. Dzięki innowacyjnej technologii AMMETM chroni on elewację przed korozją mikrobiologiczną.

Producent: ARSANIT
Produkt/cena: AntiGLO/80.63 zł brutto (opakowanie 5 l)
Produkt/cena: JOKERGrunt-SNZ/49.15 zł brutto (opakowanie 5 l)
Produkt/cena: JOKERFarb-SNZ/od 275 zł brutto (opakowanie 10 l, kolor biały)

Dodane przez: POiNTB

POiNTB
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 24, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty