Start Arrow Wiadomości Arrow Odmień z nami swoje wnętrze!

Odmień z nami swoje wnętrze!

Zastanawiasz się, jak urządzić mieszkanie? Planujesz zmiany przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia? Domosfera.pl, jeden z najpopularniejszych i najbardziej uznanych serwisów wnętrzarskich w Polsce* wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom.

W dniach 15 – 28 listopada odbędą się Internetowe Targi Wnętrz.
Wszystko, czego potrzebujesz, dostępne w jednym miejscu!

Moc pomysłów za jedno kliknięcie

Targi wnętrz to idealna propozycja dla tych, którzy szukają inspiracji w aranżowaniu wnętrz. Dlatego podczas Internetowych Targów Wnętrz najnowsze oferty producentów wiodących marek w Polsce zostaną zebrane w jednym miejscu. Na stronie http://www.targiwnetrz.gazeta.pl/ na każdego internautę będą czekać oryginalne i ciekawe pomysły, dostępne za darmo, bez potrzeby wychodzenia z domu. Szybkie i proste dotarcie do interesującego produktu umożliwi odwiedzającym katalog podzielony na pokoje tematyczne. Wśród nich m.in. Salon, Kuchnia, Sypialnia, Łazienka.

Dobrze, aby w trudnym wyborze pomógł specjalista. Dlatego każdy będzie miał możliwość skontaktowania się z wystawcą na forum. Dodatkowym atutem Targów są przejrzyste formy prezentacji, takie jak filmy i wizualizacje. Internet zapewnia wiele możliwości, jest idealnym rozwiązaniem dla chcących szybko, lecz efektywnie, zaprojektować zmiany we własnym mieszkaniu.

(Zastanawiasz się, jak urządzić mieszkanie? Odwiedź Internetowe Targi Wnętrz!)

Domosfera.pl – sukces gwarantowany

Organizatorem Internetowych Targów Wnętrz już po raz trzeci jest serwis Domosfera.pl, jeden z najpopularniejszych serwisów wnętrzarskich w Polsce*. Poprzednia wiosenna edycja Targów cieszyła się zainteresowaniem ponad 200 tys. użytkowników** i zakończyła się sukcesem. Produkty oraz gotowe aranżacje zostały zaprezentowane przez 22 wiodących producentów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Znajdziesz nas na stronie: http://www.targiwnetrz.gazeta.pl/!

Partnerzy medialni wydarzenia: Dom.pl, Meble.pl, Skapiec.pl, pf.pl, budownictwo.pl., Stereodesign, Decorador.pl, Ogrodownia, Nowy Adres, Magazyn Life Warsaw, radio Roxy.fm, Domiporta.pl, Goldo.pl, Mieszkanie.pl, Kupsprzedaj.pl, Ładny Dom, Cztery Kąty, Gazeta Wyborcza, Metro.

* Dane: Megapanel PBI/Gemius, Kategoria: Wyposażenie wnętrz i ogród, sierpień 2010
** Dane własne Agora S.A:  Gemius Traffic, unikalni użytkownicy (cookies)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


listopad 10, 2010
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: całoroczne domy gotowe