Start Arrow Wiadomości Arrow Kolejne Punkty Doradztwa w Polsce

Kolejne Punkty Doradztwa w Polsce

Jak zapowiadaliśmy, sieć Punktów Doradztwa i Odbioru Projektów DOM.pl stale się powiększa. Na mapie Polski przybywa miejsc, gdzie czekają specjaliści, służący pomocą przy rozpoczęciu budowy domu.

Punkty Doradztwa i Odbioru Projektów DOM.pl to sieć kilkudziesięciu miejsc zlokalizowanych na terenie całego kraju, w których uznane Firmy Geodezyjne świadczą usługi dla osób, które kupiły projekty domów w DOM.pl.

Punkty Doradztwa i Odbioru Projektów DOM.pl
zobacz na mapie

Wygodnym rozwiązaniem jest oczywiście możliwość osobistego odbioru projektu w wybranej placówce, ale nasi specjaliści służą pomocą w dużo dalszym zakresie. DOM.pl chce towarzyszyć swoim Klientom w kolejnych etapach budowy. Dlatego w Punkcie Doradztwa dowiecie się Państwo, jak przygotować się do uzyskania pozwolenia na budowę oraz jakie prace geodezyjne należy wykonać na działce. W jednym miejscu będą mogli Państwo zlecić wytyczenie budynku na działce i sporządzenie mapy do celów projektowych, która niezbędna będzie w przeprowadzaniu kolejnych formalności związanych z budową domu.

Dokładamy wszelkich starań, by Klienci, którzy zaufali nam kupując projekty domów, trafili tylko do rzetelnych, solidnych i uczciwych firm. Naszych Partnerów obliguje do profesjonalnych usług nie tylko łącząca z nami umowa, ale również uznanie lokalne, które wypracowali przez lata praktyk.

Kolejne Punkty Doradztwa w Polsce

Autor: Dział Projektów DOM.pl


Wszystkie komunikaty (6586)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 12, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty