Start Arrow Wiadomości Arrow Atrakcyjne rabaty na projekty domów

Atrakcyjne rabaty na projekty domów

Wiosna tuż tuż… Koniec lutego i marzec, to najlepszy czas na zakup działki, bo przeglądane oferty nieruchomości nawet z najbardziej szczegółowymi opisami to jedno, ale oględziny na terenach, na których widać skutki roztapiającego się śniegu i bardziej intensywnych opadów deszczu o tej porze roku, to już zupełnie co innego.

Kiedy staniemy się właścicielami wymarzonego kawałka ziemi, a uzyskane warunki zabudowy wskażą nam, jaki dom będzie można na nim postawić, możemy śmiało przystąpić do wybierania projektu. Taka kolejność przeprowadzanych formalności jest najlepsza – dzięki temu unikniemy sytuacji, gdy wybrana dokumentacja nie wpisze się w plan gminy dotyczący zabudowania terenu.

Projekty domów z największej bazy internetowej DOM.pl to profesjonalna dokumentacja, stworzona przez architektów, mających na swym koncie tysiące zrealizowanych obiektów. Znajdziemy wśród nich zarówno domy jednorodzinne, jak i projekty garaży, budynków gospodarczych czy nawet ogrodowych altan. Projekty domów z kosztorysem pomogą zaplanować wydatki związane z budową domu, a wsparcie doświadczonych Doradców pozwoli na uzgodnienie zmian, których wymagać będzie obowiązkowa adaptacja projektu.

„Zdążyć przed wiosną!” – to akcja promocyjna DOM.pl, dzięki której projekty domów można nabyć w atrakcyjnej cenie. Wystarczy zamówić dowolny projekt domu, biorący udział w promocji i w formularzu podać hasło promocyjne. Wysokość rabatu udzielanego na zakup projektu, uzależniona jest od terminu złożenia zamówienia, a wszystkie szczegóły uzyskać można na stronie z projektami.

Projekty domów objęte promocją oznaczone są specjalnym znakiem. Dodatkowo w wyszukiwarce powstała nowa kategoria „Projekty w promocji”, która umożliwia bezpośrednie przejrzenie promowanych dokumentacji.

To jednak nie wszystko! Inwestor, który skorzysta z promocji „Zdążyć przed wiosną!” dostanie również możliwość zakupu budowlanej tablicy informacyjnej oraz kosztorysu budowy (do wybranych projektów) za symboliczną złotówkę.

Promocja trwa do 31 marca 2011 r. Już dziś zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych rabatów, tym bardziej, że objęte są nimi różne typy budynków: domy parterowe, piętrowe, domy z poddaszem, niewielkie domki jednorodzinne i okazałe rezydencje. Zapraszamy!

Atrakcyjne rabaty na projekty domów

Autor: Dział Projektów


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 14, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty