Start Arrow Wiadomości Arrow Projekty domów 2011 – zobacz nasze nowości

Projekty domów 2011 – zobacz nasze nowości

Pierwsze miesiące roku to najlepszy czas na realizację planów, na które zdecydowaliśmy się podczas sylwestrowej nocy. Jeżeli jedną z ważniejszych decyzji była budowa domu, DOM.pl oferuje największą bazę gotowych projektów, wśród których na pewno znajdziecie Państwo idealny dom dla siebie i swoich najbliższych.

Największa baza projektów domów w Internecie, licząca ponad 12 tysięcy pozycji, powiększyła się o nowości. Absolutne premiery 2011 roku można już znaleźć na naszej stronie internetowej, dzięki wielofunkcyjnej i intuicyjnej wyszukiwarce. Są wśród nich zarówno domy parterowe, jak i cieszące się niesłabnącą popularnością domy z poddaszem. Nowoczesne projekty domów to przede wszystkim domy piętrowe, które po latach wracają do łask, w niczym nie przypominając „smutnych kostek” znanych z ubiegłego stulecia.

Projekty domów 2011 dostępna w DOM.pl to wyjątkowa oferta na rynku, pozwalająca w jednym miejscu przejrzeć domy jednorodzinne, stworzone według najnowszych trendów architektonicznych, łączących funkcjonalność z pięknem, energooszczędność z komfortem, prostotę z wdziękiem. Oferowane przez nas nowe projekty domów są kontynuacją pracy uznanych biur architektonicznych, których dorobek systematycznie wzbogacał naszą bazę.

Prawie 300 premier projektowych znajdziecie Państwo w specjalnej zakładce Nowości 2011, która zastąpiła cieszące się popularnością domy z ubiegłego roku. Te z kolei, będące nadal zgodne z obowiązującymi normami prawnymi i zasadami nowoczesnej i funkcjonalnej budowy, posegregowane są według typów zabudowy i dostępne również na naszej stronie. Przypominamy jednak, że nasza wyszukiwarka projektów domów umożliwia sort według wielu innych opcji, które ułatwią Państwu znalezienie projektu idealnie dopasowanego do potrzeb Waszych i warunków lokalnych działki.

Pamiętajmy, że nowość nie oznacza wyłącznie, że domy jednorodzinne zaprojektowane zostały w stylu nowoczesnym, choć i takie pozycje oczywiście można znaleźć w naszej bazie. Architekci wychodzą również naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, marzących o klasycznych dworkach czy urokliwych domach drewnianych. Nowością mogą być zastosowane nowoczesne technologie budowy domu czy najnowsze materiały budowlane, dostępne na rynku.

Architekci nadal pracują nad kolejnymi projektami, które już wkrótce powiększą największą bazę projektów DOM.pl. Będziemy Państwa na bieżąco o nich informować, przypominając, że i wśród dotychczasowej oferty jest z pewnością dom marzeń, którego budowa będzie łatwiejsza z DOM.pl.

To tylko niektóre nasze propozycje – Projekty domów 2011

AN ASTER NEO
dom parterowy z użytkowym poddaszem, z garażem
D5 DANIEL
prosty, tani w realizacji dom parterowy
DA HERAKLES 2
nowoczesny dom parterowy
AT DIANA
dom parterowy z poddaszem użytkowym

Projekty domów DOM.pl objęte są GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY

Następna »

Autor: Dział Projektów DOM.pl


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 3, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty