Start Arrow Wiadomości Arrow Załóż konto pocztowe w domenie DOM.pl

Załóż konto pocztowe w domenie DOM.pl

Zapraszamy wszystkich Domowników do założenia własnego konta pocztowego w domenie DOM.pl!

Z wielką przyjemnością informujemy, że na stronie http://moj.dom.pl/poczta.php mogą Państwo założyć własne konto pocztowe w ekskluzywnej domenie DOM.pl.

Niezależnie, czy wykorzystywać je będą Państwo w celach prywatnych czy zawodowych, unikatowa domena pozwoli Wam wyróżnić się na tle powszechnych adresów, które wymagają już wymyślnych znaczników, pozwalających na znalezienie wolnego loginu.

Przygotowaliśmy dla Państwa krótki przewodnik, który pozwoli Wam w prosty i bezpieczny sposób założyć konto pocztowe. Znajdziecie w nim odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a w razie dodatkowych wątpliwości – jak zwykle jesteśmy do Państwa dyspozycji.

@dom.pl – dla firmy

Dla nas, administratorów serwisu, słowo „dom” łączy myślenie o życiu prywatnym z tym zawodowym. Wśród Państwa na pewno także są instalatorzy, budowlańcy, architekci, ludzie związani z branżą budowlaną i wnętrzarską, dla których „dom” to nie tylko ciepło rodzinnego ogniska, ale również „budowa”, „projekt”, „instalacja”- życie zawodowe. Państwa klient na pewno rozpozna fachowca po odpowiedniej nazwie.

murarz@dom.pl ? Czemu nie!

(@DOM.pl to doskonałe narzędzie dla małych i średnich firm budowlanych)

@dom.pl – dla Ciebie

Ale dziś poczta elektroniczna towarzyszy nam i w życiu prywatnym, pozwala załatwiać wszystko bez wychodzenia z domu: robić zakupy w sklepach internetowych, zamawiać usługi do domu, logować się na portalach społecznościowych i utrzymywać kontakt z bliższymi czy dalszymi znajomymi. Do prywatnych listów nie chcemy (lub nie możemy) używać służbowego konta, szukamy więc domeny, która bardziej kojarzyć nas będzie z naszym życiem osobistym, stanie się bardziej„domowa”.

ja@dom.pl ? Czemu nie!

(I doskonałe narzędzie na domowe pogaduchy)

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwa rodzaje kont: konto zwykłe o pojemności 500MB i konto VIP o pojemności 2GB, dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy bezpieczeństwo Państwa danych i korespondencji, chronimy przed spamem i niechcianymi reklamami. Intuicyjna, prosta obsługa, wygodne zarządzanie korespondencją i niebanalny adres mailowy to kolejne zalety konta pocztowego DOM.pl.

Zapraszamy!

Autor: Grupa DOM.pl


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 19, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty