Start Arrow Wiadomości Arrow Konkurs – Dom Moich Marzeń

Konkurs – Dom Moich Marzeń

Zapraszamy naszych Domowników do udziału w nowej zabawie. Konkurs DOM MOICH MARZEŃ potrwa do końca lipca, a do wygrania jest przydatny w każdej kuchni sprzęt AGD.

Aby wybrać odpowiednie projekty domów, musimy wziąć pod uwagę wiele czynników: warunki działki i miejscowych planów gmin, uwarunkowania terenu i sąsiednią zabudowę. Nierzadko decydującym kryterium jest koszt budowy domu. Ale wszystkie trudy związane z uciążliwymi formalnościami budowlanymi i późniejszą wielomiesięczną pracą na placu budowy, rekompensuje jedna myśl – „wkrótce powstanie dom moich marzeń…”

„DOM MOICH MARZEŃ” to właśnie hasło konkursu, do udziału w którym serdecznie zapraszamy wszystkich Domowników, którzy kupią projekt domu DOM.pl. Zadanie konkursowe polega na odpowiedzi na pytanie „Dlaczego wybrałem/am ten projekt domu?”, podając kilka jego cech, które sprawiły, że stał się bardziej atrakcyjny od pozostałych.

Domownicy mogą opisać, czym się kierowali, wybierając projekty domów, jakie były ich skojarzenia, pomysły, inspiracje. Czy chodziło tylko o spełnienie warunków działki, czy emocje, wspomnienia, marzenia… Opis może być zabawny, wzruszający, pełen emocji lub konkretny w każdym słowie – decyzja należy do Państwa. Nasze Jury weźmie pod uwagę wszystkie prace, spełniające kryteria, i wybierze kilka najciekawszych uzasadnień.

Odpowiedzi na pytania należy umieszczać na naszym Forum Budowlanym, w specjalnej konkursowej zakładce. Tam też znaleźć można szczegółowe Warunki Konkursu oraz Regulamin.

Konkurs „DOM MOICH MARZEŃ” potrwa do 31 lipca 2011, a nagrody – popularny sprzęt AGD, zostaną przyznane w ciągu 14 dni od daty zakończenia naszej zabawy, do wzięcia udziału w której jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Konkurs - Dom Moich Marzeń

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 27, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty