Start Arrow Wiadomości Arrow Twoja poczta @dom.pl – załóż konto

Twoja poczta @dom.pl – załóż konto

Chcesz mieć konto o unikatowym adresie @dom.pl? Nic prostszego! Załóż je już dziś.

Wystarczy zalogować się do naszego portalu społecznościowego www.Moj.DOM.pl i wejść na stronę http://moj.dom.pl/poczta.php, by w kilka sekund stać się właścicielem unikatowego adresu mailowego.

Szybka rejestracja pozwoli Ci wybrać dowolny login, bez dziwnych znaczników, które dziś dodajesz do powszechnych domen pocztowych.

ania3_1981@ czy ania @ dom.pl?

Możesz wybrać jedno z dwóch rodzajów konta: KONTO PODSTAWOWE lub KONTO VIP nawet do 1GB pojemności! Nieograniczona liczba folderów pozwoli Ci dowolnie sortować wiadomości, a skuteczny antyspam i antywirus ochroni ich zawartość.

Poczta elektroniczna DOM.pl to idealne rozwiązanie na Twoje domowe elektroniczne pogaduchy. Nie drażnij szefa wysyłając emaile ze zdjeciami z wakacji do przyjaciół. Do prywatnych celów najlepsze jest konto DOMOWE, którego załącznik w wiadomości pomieści jednorazowo 20 MB!

murarz @ dom.pl

A może masz firmę budowlaną? Jesteś projektantem, wykonawcą, instalatorem? Zaprezentuj się jako fachowiec branży budowlanej i wnętrzarskiej. Twój klient na pewno rozpozna, czego dotyczy elektronicznie przesłana przez Ciebie oferta.

Przetestuj konto

Masz 14 dni na darmowe testowanie swojego konta pocztowego, korzystając ze wszystkich jego możliwości. Intuicyjnie nauczysz się jego obsługi, możesz go również skonfigurować z dotychczasowym programem do obsługi poczty.

Aktywacja już od 2,46 zł brutto

Przygotowaliśmy również krótki przewodnik, który pozwoli Ci w prosty i bezpieczny sposób założyć konto pocztowe. Znajdziesz w nim odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a w razie dodatkowych wątpliwości – jak zwykle jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ZAPRASZAMY


Autor: Grupa DOM.pl


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 13, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty