Start Arrow Wiadomości Arrow Weź udział w Konkursie – zapraszamy!

Weź udział w Konkursie – zapraszamy!

Trwa wiosenno-letni konkurs DOM.pl, w którym do wygrania jest sprzęt AGD. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie:

Dlaczego wybrałem/łam właśnie ten projekt domu?

Mieszkając w takim domu na pewno będziemy się czuli wolni i szczęśliwi – pisze Yrian, która jako pierwsza zamieściła odpowiedź w naszym Konkursie.

Każdy, kto kupi projekt domu za pośrednictwem DOM.pl w okresie od 1 kwietnia do 31 lipca może wziąć udział w zabawie DOM MOICH MARZEŃ.

Wybierając projekt domu kierujemy się wieloma – nie tylko prawnymi – aspektami. Myślimy o niedzielnych popołudniach na słonecznym tarasie, zimowych wieczorach przy ciepłym kominku, czy szalonej imprezie w salonie podczas karnawałowych nocy.

A jaka jest Twoja historia?

Opowiedz nam, dlaczego wybrany projekt domu jest DOMEM TWOICH MARZEŃ. Zachwyciła Cię jego nowoczesna elewacja, czy dworkowy styl? Doskonale komponuje się z zalesionym terenem Twojej działki, czy też stanowi doskonały element jej zagospodarowania, jak w przypadku Faldzika, który na DOM.pl znalazł idealny projekt garażu, stanowiący uzupełnienie wcześniej wybranego domu.

Nie zwlekaj! Konkurs trwa do końca lipca. Nasze Jury i pozostali Domownicy czekają na Twoją odpowiedź.

Odpowiedzi na pytania należy umieszczać na naszym Forum Budowlanym, w specjalnej konkursowej zakładce. Tam też znaleźć można szczegółowe Warunki Konkursu oraz Regulamin.

Zapraszam!

Autor: Marta Hawrylak


Wszystkie komunikaty (6586)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 15, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty