Start Arrow Wiadomości Arrow Konkurs DOM.pl trwa – zapraszamy

Konkurs DOM.pl trwa – zapraszamy

Trwa wiosenno-letni konkurs DOM.pl, w którym do wygrania jest sprzęt AGD. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie:

Dlaczego wybrałem/łam właśnie ten projekt domu?

Projekt ten to właśnie to, czego szukaliśmy – pełen uroku, nieco bajkowy domek. Urzekło nas w nim połączenie nowoczesności z tradycją – pisze gooseberries, kolejna uczestniczka naszego konkursu.

Warto pamiętać, że w konkursie może wziąć udział każdy, kto w okresie od 1 kwietnia br. kupił lub kupi projekt domu za pośrednictwem DOM.pl

Wybierając projekt domu kierujemy się wieloma – nie tylko prawnymi – aspektami. Myślimy o niedzielnych popołudniach na słonecznym tarasie, zimowych wieczorach przy ciepłym kominku, czy szalonej imprezie w salonie podczas karnawałowych nocy.

(Konkurs DOM.pl trwa - zapraszamy)

A jaka jest Twoja historia?

Opowiedz nam, dlaczego wybrany projekt domu jest DOMEM TWOICH MARZEŃ. Zachwyciła Cię jego nowoczesna elewacja, czy dworkowy styl? Doskonale komponuje się z zalesionym terenem Twojej działki, czy też stanowi doskonały element jej zagospodarowania. A może podoba Ci się rozkład wnętrz, jak w przypadku kolejnej naszej uczestniczki, której odpowiada duża sypialnia z łazienką.

Nie zwlekaj! Konkurs trwa do końca lipca. Nasze Jury i pozostali Domownicy czekają na Twoją odpowiedź.

Odpowiedzi na pytania należy umieszczać na naszym Forum Budowlanym, w specjalnej konkursowej zakładce. Tam też znaleźć można szczegółowe Warunki Konkursuoraz Regulamin.

Autor: Marta Hawrylak


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 7, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: pokój dziecka