Start Arrow Wiadomości Arrow Poznaj zalety i możliwości miedzi!

Poznaj zalety i możliwości miedzi!

Na serwisie DOM.pl ruszyła właśnie akcja informacyjna, koncentrująca się na promowaniu zastosowań miedzi i jej stopów w dziedzinach związanych z budową, wykańczaniem i instalacjami w domach i mieszkaniach.

Akcja ma na celu popularyzację zalet miedzi w budownictwie mieszkaniowym, jej pozytywnego wpływu na środowisko naturalne i zdrowie człowieka oraz korzyści związanych z bezpieczeństwem i oszczędnościami, jakie przynosi jej zastosowanie.

Na stronie Instalacje miedziane nasi Czytelnicy znajdą serię artykułów opisujących walory miedzi i możliwości jej zastosowania w domach czy mieszkaniach. Ciekawe materiały wzbogacone są o filmy instruktażowe (dotyczące np. instalacji grzewczych czy wodnych) oraz galerię zdjęć wykorzystania miedzi w polskiej i światowej architekturze.

Co istotne, prezentowane w ramach kampanii promocyjnej materiały, nie wspierają komercyjnie żadnej z firm – są rzetelną i solidną informacją na temat korzyści wynikających ze stosowania miedzi.

Organizatorem akcji informacyjnej jest Polskie Centrum Promocji Miedzi, organizacja powołana w 1995 roku przez producentów i przetwórców miedzi i jej stopów.

PCPM jest jednym z jedenastu europejskich centrów promocji miedzi działających w ramach Europejskiego Instytutu Miedzi z siedzibą w Brukseli (European Copper Institute) oraz we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem na Rzecz Miedzi (International Copper Association).

Poznaj zalety i możliwości miedzi!

Wiadomość archiwalna – kampania zakończona.
Aktualizacja: 12.06.2012

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 13, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: uncategorized