Start Arrow Wiadomości Arrow Indywidualny kosztorys Twojego domu

Indywidualny kosztorys Twojego domu

Chcesz się dowiedzieć, jakie będą koszty budowy domu według wybranego przez Ciebie projektu? DOM.pl oferuje indywidualny kosztorys inwestorski, dzięki któremu będziesz mógł zaplanować każdy etap budowy.

Indywidualny kosztorys inwestorski to nowość w ofercie DOM.pl.
Teraz kupując gotowy projekt domu możesz zlecić wykonanie dokumentu, z którego dowiesz się, ile będzie kosztowała budowa domu wybranego z naszej bazy.

Kosztorys jest sporządzany dla konkretnego Klienta i dotyczy konkretnej inwestycji. Normy zużycia materiałów i robocizny, wykorzystywane do sporządzenia dokumentu są pobierane z tzw. Katalogu Nakładów Rzeczowych (KNR). Aktualne ceny materiałów budowlanych pobierane są natomiast z Sekocenbud-u (systemu informacji o cenach w budownictwie).

Jakie korzyści przyniesie kosztorys inwestorski?

Dzięki kosztorysowi inwestor może zaplanować dokładne wydatki na każdym etapie budowy. Ponadto dokument będzie przydatny w przypadku budowy domu na kredyt – bank zaplanuje korzystne transze.

Warto zwrócić również uwagę na to, że określone koszty budowy umożliwią inwestorowi porównanie ofert ekip budowlanych, hurtowni czy dostawców. Kosztorys może służyć jako narzędzie do negocjacji cen materiałów i robocizny.

Ile kosztuje kosztorys inwestorski?

Jeśli jesteś zainteresowany kosztorysem, zaznacz w uwagach formularza zamówienia projektu: „Indywidualny kosztorys inwestorski – prośba o ofertę”. Doradca DOM.pl poinformuje Cię o cenie kosztorysu i czasie jego realizacji.

Ceny za kosztorys kształtują się na poziomie od 412 zł do 699 zł brutto za projekt domu jednorodzinnego. Cena uzależniona jest od wielkości domu jednorodzinnego.

Przeczytaj, co to jest kosztorys inwestorski.

Autor: Projekty DOM.pl
www.gotowe-projekty-domow.pl


Wszystkie komunikaty (6586)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 22, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty