Start Arrow Wiadomości Arrow Wybrano najlepsze kredyty w Polsce – kto triumfował?

Wybrano najlepsze kredyty w Polsce – kto triumfował?

Zakończyła się IV edycja corocznego plebiscytu „Złoty Bankier”, organizowanego przez PayU SA, dostawcę płatności internetowych, oraz portal finansowy Bankier.pl. Internauci i Kapituła ekspertów wybrali najlepsze produkty bankowe ubiegłego roku.

O statuetki Złoty Bankier walczyło 30 banków, które zgłosiły łącznie 68 swoich produktów i usług w kategoriach podstawowych, a także 11 spotów reklamowych i 21 produktów w kategoriach specjalnych. Ogółem w plebiscycie przyznano 12 nagród, łącznie z tytułem „Złoty Bank 2012” dla banku, który zdobył najwięcej głosów internautów we wszystkich kategoriach produktowych łącznie.

W tym roku najwięcej nagród otrzymał Alior Bank – za najlepszy kredyt gotówkowy, najlepsze konto firmowe dla przedsiębiorcy internetowego i najbardziej innowacyjny produkt roku. Do tego banku trafiła także statuetka i tytuł Złoty Bank 2012.

W kategorii najlepszy kredyt hipoteczny zwyciężył (już po raz trzeci) PKO BP, który ustąpił pola tylko raz, w 2010 roku. Wtedy internauci opowiedzieli się za produktem ING Banku Śląskiego.

Oto pozostali zwycięzcy:

Wyniki plebiscytu zostały ogłoszone na uroczystej gali, która odbyła się 21 lutego w Warszawie w restauracji Endorfina. Imprezę prowadził Artur Andrus, a muzyczną gwiazdą wieczoru była Patrycja Markowska. Internauci mogli śledzić wydarzenie za pośrednictwem transmisji online realizowanej przez Bankier.TV.

(Źródło: PayU/Bankier.pl)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 26, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty