Start Arrow Wiadomości Arrow Nowy deweloper – konsorcjum Westmark-Venessa

Nowy deweloper – konsorcjum Westmark-Venessa

Konsorcjum zostało założone przez Westmark – dewelopera o mocnej na brytyjskim rynku pozycji i polskiego wykonawcę inwestycji budowlanych – firmę Venessa.

Westmark do tej pory inwestował w Wielkiej Brytanii. Polskę wybrał, jako kraj, w którym dostrzegł możliwość najlepszego wykorzystania swoich umiejętności i wiedzy. Westmark zawsze stara się pracować z miejscowymi firmami, wybierając partnerów spełniających bardzo wysokie wymagania, a jednocześnie wspierając rozwój lokalnego rynku.

Współpraca z Venessą to efekt zaufania, jakim Westmark obdarzył polskiego doświadczonego kooperanta. Venessa od 14 lat zajmuje się budownictwem mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. W swoim portfolio ma także budowę oświetleń ulicznych oraz sygnalizacji świetlnej, wdrażaniem miejskiego systemu informacji oraz iluminowanie zabytków.

Konsorcjum rozpoczyna swoja działalność w Polsce budową luksusowej inwestycji Ventana – Rezydencje w Walendowie. Jest to oryginalne osiedle 150 domów jednorodzinnych, które powstaje w odległości 18 km od centrum Warszawy. Inwestor zapewnia, że będzie to jedyny tej klasy projekt w Polsce.

Ventana to połączenie eleganckiej, stylowej architektury z wygodą i nowoczesnością rozwiązań technologicznych. Osiedle da swoim mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i dobrego sąsiedztwa. Ogromną przewagą inwestycji jest jej lokalizacja. Położona w otoczeniu lasów i stawów gwarantuje kontakt z naturą. Jednocześnie bliskość stolicy zapewni dostęp do jej atrakcji rozrywkowych i kulturalnych. Rezydencje leżą też w pobliżu willowych osiedli Magdalenka i Nadarzyn oraz Janek. Sąsiedztwo to daje dostęp do sklepów, szkół, ośrodków zdrowia i sportu. Projekt Ventana w Walendowie będzie wyznacznikiem jakości kolejnych inwestycji.

Autor: Neuron Agencja Public Relations


Wszystkie komunikaty (7763)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 8, 2006
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: woda i kanalizacja w domu