Start Arrow Wiadomości Arrow Akcesoria do sprzątania

Akcesoria do sprzątania

Najbardziej rzucającym się w oczy elementem tego zestawu jest elastyczny, długi i bardzo lekki wąż.

Wąż ssący łączy gniazdo z rurą teleskopową oraz ssawką ssącą. Jego konstrukcja umożliwia odkurzanie każdego zakamarka budynku. Węże różnią się długością oraz przeznaczeniem. Najczęściej stosowane są węże o długości 9m z włącznikiem w uchwycie, jednak dostępne są także węże o długościach 7m, 11m, 15m. Można też zamówić wąż o dowolnej długości. Ten rodzaj węża nie posiada włącznika w uchwycie – system uruchamiany jest po przez włożenie wtyku do gniazda ssącego. Do zastosowań kuchennych producent przewidział kolejny rodzaj węża – wąż miękki rozciągany od 1,5m do 7,5m.

Cechy węży:

– długość między 7 a 15 metrów umożliwia odkurzanie każdego zakątka pomieszczenia;

– ruchome elementy łączące rękojeść z wężem – dzięki temu rozwiązaniu wąż rozplątuje się sam podczas wyciągania jednego końca, nie plącze się i jest przez to bardzo wygodny w użytkowaniu;

– włącznik w uchwycie – dzięki takiemu rozwiązaniu ssanie uruchamiamy w dowolnej chwili bez potrzeby odrywania się od pracy;

– wyjątkowa trwałość – pozwala na dowolne zaginanie węża bez obawy o jego odkształcenie lub przedziurawienie. Węże lux nie „giną” nawet pod kołami samochodu!

– bezpieczeństwo dla innych przedmiotów – zastosowana do produkcji masa plastyczna nie zagraża innym przedmiotom. Koniec z przytartymi krawędziami na ścianach!

Odkurzanie różnorodnych powierzchni ułatwia dobór odpowiedniej szczotki lub ssawki (szczotka podłogowa, szczotka podłogowa szeroka, szczotka do mebli, ssawka szczelinowa, szczotka okrągła, szczotka turbinowa, szczotka turbinowa, szczotka turbinowa szeroka elektryczna).

Dodane przez: dompl

Dodaj komentarz

Data dodania:


Grudzień 4, 2006
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 

Obejrzyj zdjęcia domowników