Start Arrow OgródArrow Akcesoria Ogrodnicze modne w nadchodzącym sezonie

Akcesoria Ogrodnicze modne w nadchodzącym sezonie

Mrozy już ustępują, śnieg powoli topnieje. Nie cieszmy się zawczasu – to dopiero luty, ujemne temperatury mogą jeszcze powrócić. Nie oznacza to jednak, że nie  możemy już myśleć o wiośnie i planować zakupów. Zaprezentowaliśmy już meble ogrodowe, które będą modne w nadchodzącym sezonie, teraz czas na akcesoria do ogrodu.

Zobacz także: 

To, jaka panuje temperatura i ile wynosi  ciśnienie to informacja która przydaje się nie tylko meteopatom. Dlatego warto zaopatrzyć się w wygodny i czytelny barometr połączony z termometrem. Umieszczone są one na tarczy zegara – wszyscy bowiem wiemy, że czas płynie o szybko gdy spędza się go miłym towarzystwie. Dodatkową zaletą urządzenia jest jego stylowa oprawa, która z pewnością urozmaici elewację domu.

(Barometr, fot. House of Bath)

Wąż ogrodowy pozwala łatwo dostarczyć wodę roślinom. Warto aby przez większość czasu pozostawał zwinięty – jeśli jest rozciągnięty na trawie, nie tylko szpeci nasz ogród, ale może też być przyczyną wypadku. W utrzymaniu węża w ryzach pomoże nam ozdobny haczyk, na przykład w postaci zabawnego kogucika.

(Haczyk na wąż ogrodowy, fot. House of Bath)

Kolorowe kwiaty dodają uroku przydomowym rabatkom, jednak drobniejsze z nich uroczo prezentują się umieszczone w doniczkach. Warto dobrać coś oryginalnego – spójrzmy na przykład na te półkuliste doniczki zawieszone na ozdobnych hakach – to kolejne rozwiązanie dodające uroku elewacji naszego domu.

(Doniczki, fot. House of Bath)

Oczko wodne samo w sobie stanowi bardzo ozdobny element naszego ogrodu. Możemy dodatkowo je urozmaicić oświetlając je w odpowiedni sposób. Spójrzmy na przedstawioną poniżej propozycję, czyli różnokolorowe lampy na energię słoneczną umieszczone na dnie stawu. Czyż nie wyglądają one efektownie?

(Oświetlenie oczka wodnego, fot. Littlewoods Ireland)

Skoro już poruszyliśmy temat alternatywnych źródeł energii, spójrzmy na tę oto ceramiczną kaskadę. To nie tylko element dekoracyjny ogrodu, to także sposób na klimatyczne i nastrojowe oświetlenie alejek ogrodowych.

(Oświetlenie ogrodu, fot. Littlewoods Ireland)

Autor: Redakcja

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogród